Bellucci, Tekrar İstanbul’a Geliyor

Oyuncular
Ghobadi’nin ‘Gergedanın Son Şiiri’ isimli filminin çekimleri için Türkiye’de 1.5 ay kalan Bellucci; eksik sahneleri çekmek için tekrar İstanbul’a geliyor. İranlı yönetmen...
EMOJİLE

Ghobadi’nin ‘Gergedanın Son Şiiri’ isimli filminin çekimleri için Türkiye’de 1.5 ay kalan Bellucci; eksik sahneleri çekmek için tekrar İstanbul’a geliyor.

İranlı yönetmen Bahman Ghobadi’nin ‘Gergedanın Son Şiiri’ isimli filminin çekimleri için geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye gelen ve 1.5 ay kalan oyuncu Monica Bellucci; ayın son günlerinde Türkiye’ye yeniden gelecek.

BU KEZ TEK BAŞINA

Bellucci, başrollerini Behrouz Vossoughi ile paylaştığı; Beren Saat ve Yılmaz Erdoğan’ın da oynadığı filmin eksik kalan sahnelerini tamamlayacak. İtalyan yıldızın geçtiğimiz yıl yapılan çekimlerde çarşaf giydiği sahneler çok konuşulmuştu. Geçen sefer Türkiye’ye kızı Deva ve eşi Vincent Cassel’i de getiren oyuncu, bu kez tek başına geliyor.

GHOBADI, TUBA’YI UNUTMADI!

Oyuncu Tuba Büyüküstün; İranlı yönetmen Ghobadi’nin ‘Gergedanın Son Şiiri’nden sonra çekeceği yeni projesinde rol alacak. ‘Gergedanın Son Şiiri’nde Monica Bellucci’nin gençlik halini oynaması planlanan Büyüküstün; o sahneleri de Belluci’nin oynamasına karar verilince; projede yer alamamıştı. Yönetmen; hayran kaldığı Büyüküstün’e yeni filminde önemli bir rol verecek.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme