Rambo’ya Ne Oldu?

Filmler
66. Venedik Film Festivali‘nin ‘en güçlü’ konuğu, şüphesiz oydu. Yıllara meydan okuyan fiziğiyle hala gönüllerin Rambo’su Sylvester Stallone, gecede ‘Özel Ödül’e la...
EMOJİLE

66. Venedik Film Festivali‘nin ‘en güçlü’ konuğu, şüphesiz oydu. Yıllara meydan okuyan fiziğiyle hala gönüllerin Rambo’su Sylvester Stallone, gecede ‘Özel Ödül’e layık bulunurken değişen yüzüyle de özellikle hayranlarına şaşkına çevirdi.

63 yaşındaki oyuncunun yüzüne yapılan ağır makyaj yüzünden kaşlarını havaya kaldırdığında alnındaki kırışıklıklar kolaylıkla görülebiliyordu. Sakal ve bıyıklarıyla da yeni bir ifadeye sahip olan aktör, enerjisi ve neşesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Her zaman şık olmaya önem veren aktör, Venedik’in kırmızı halısı için tercihin maviden yana yapmıştı. Mavi gömlek, mavi kravat ve mavi ceketle masmavi bir kreasyonla geceye katılan Stallone, yıllar boyunca anıldığı Rambo karakterinden artık ne kadar uzak bir portre çizdiğini gösteriyordu adeta.

Stallone’ye ödül verilirken, sahnedeki dev ekrandan da hem yazıp hem de yönettiği son filmi The Expandables gösterildi. Filmde Bruce Willis, Jet Li, Dolph Lundgren, Jason Statham ve Oscar adaylığı olan Mickey Rourke var.