Predators Daha Çok Korkutacak

Filmler
1987 yılının kült yapımı Predators geri döndü. İlk versiyonunda Arnold Schwarzenegger’in rol aldığı, yaratıklarla dolu yapım yepyeni tarzı ve muhteşem çekimleriyle 3 Eylül 2010’da da beyaz...
EMOJİLE

1987 yılının kült yapımı Predators geri döndü. İlk versiyonunda Arnold Schwarzenegger’in rol aldığı, yaratıklarla dolu yapım yepyeni tarzı ve muhteşem çekimleriyle 3 Eylül 2010’da da beyaz perdede. İlkinden çok daha tüyler ürpertici ve gerçekçi yapımın yönetmenliğini Nimrod Antal üstlendi.

PREDATORS

Yapım: 2010 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku, Macera
Yönetmen:Nimród Antal
Senaryo:Robert Rodriguez, Michael Finch, Alex Litvak
Yapımcı:Robert Rodriguez, Elizabeth Avellan
Görüntü Yönetmeni:Gyula Pados
Müzik:John Debney Filmin
Süre:1 saat 48 dk
Gösterim Tarihi:03 Eylül 2010 (Türkiye)

“Sin City”, “Once Upon A Time In Mexico”, “From Dusk Till Dawn” gibi filmlerin yönetmenliğini başarıyla üstlenen Robert Rodriguez’in yapımcılığında çekilen ve “Kontroll”, “Vacancy” gibi filmlere imza atmış Nimrod Antal’ın yönettiği film Predators’ın başrollerinde Oscarlı oyuncu Adrien Brody ile Alice Braga, Topher Grace, Danny Trejo ve Laurence Fishburne yer alıyor.

2002’de Piyanist’teki rolüyle Oscar kazanan, o dönemde bu rol için 15 kilo zayıflayan ABD’li oyuncu Adrien Brody, bu kez de yeni filmi için kaslarını geliştirdi.