Megan Fox Bu Kez Güldürecek

Filmler
‘Transformers’ filmiyle yıldızı parlayan Hollywood’un güzel oyuncusu Megan Fox, bu sefer bambaşka bir rolle beyazperdede olacak. 24 yaşındaki Fox, ‘Friends with Kids’ adl...
EMOJİLE

‘Transformers’ filmiyle yıldızı parlayan Hollywood’un güzel oyuncusu Megan Fox, bu sefer bambaşka bir rolle beyazperdede olacak. 24 yaşındaki Fox, ‘Friends with Kids’ adlı komedi filminde başrolde. 2012 yılında vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Jennifer Westfeldt oturuyor.

Güzel oyuncunun, başrollerini Adam Scott ve Kristin Wiig ile paylaştığı filmde, çocuk sahibi olmanın ilişkileri nasıl değiştirdiği anlatılıyor. Uzun bir aradan sonra beyazperdeye geri dönecek olan Fox’un komedi filminde rol alacağı için çok mutlu olduğu söyleniyor.

HİÇ DÜŞÜNMEDEN KABUL ETTİ

‘Jennifer’s Body’ ve ‘Jonah Hex’ filmlerinin yarattığı hayal kırıklığının ardından Fox, bir daha aksiyon filmlerinde yer almayacağını söyledi. Çalışmalara şimdiden başlayan Fox, eşi Brian Austin Green’in oğluyla kendi sahnelerini çalışıyor. New York’ta çekilecek filme ay sonunda başlanacak. Bu filmde iyi bir oyuncu olduğunu göstereceğini söyleyen yıldızın yakın çevresi, Fox’un film teklifini hiç düşünmeden kabul ettiğini belirtti.