Hollywood Bu Film İçin Kapışıyor

Filmler
Ejderha Dövmeli Kız tüm dünyada en çok okunan kitapların başında geliyor. Niels Arden Oplev’in kitaptan uyarladığı film de olumlu tepkiler almış durumda. Ama bu elbette Hollywood sektörünü durdu...
EMOJİLE

Ejderha Dövmeli Kız tüm dünyada en çok okunan kitapların başında geliyor. Niels Arden Oplev’in kitaptan uyarladığı film de olumlu tepkiler almış durumda. Ama bu elbette Hollywood sektörünü durduracak değil. Ejderha Dövmeli Kız‘ın Hollywood yorumu, David Fincher tarafından gerçekleştirilecek.

Film.com’un haberine göre, oldukça prestijli bir proje olan Ejderha Dövmeli Kız için ünlü oyuncular kadroya girmek için birbiri ile yarış içindeler. Fincher, senaryoyu ilk Brad Pitt’e götürmüş durumda. Ancak ondan gelen cevabı beklemeden bir başka ünlü isimle görüşmeler sürüyor. Gazeteci Blomkvist’i canlandıracak oyuncular arasında Daniel Craig‘in ismi zikrediliyor.

Lizbeth karakteri için ise rekabet daha da kızışmış durumda. Fincher’ın aklından geçen ve kadroda yer almak isteyen oyuncular arasında Carey Mulligan, Ellen Page, Natalie Portman, Keira Knightley ve Mia Wasikowska gibi isimler mevcut. Şimdilik role en yakın görünen The Education ile ismini duyuran Carey Mulligan, ancak zaman ne gösterir, bilinmez.