Gucci Skandalları Sinemada…

Filmler
Moda dünyasının devlerinden Gucci ailesinin en başarılı dönemi olan 70 ve 80’li yıllarda geçen bir film beyaz perdeye aktarılacak. Yönetmenliğini Ridley Scott’un üstleneceği ve ünlü aileni...
EMOJİLE

Moda dünyasının devlerinden Gucci ailesinin en başarılı dönemi olan 70 ve 80’li yıllarda geçen bir film beyaz perdeye aktarılacak. Yönetmenliğini Ridley Scott’un üstleneceği ve ünlü ailenin çalkantı ve entrika dolu hikâyesinin konu alındığı filmde, eski kocası Maurizio Gucci’yi öldürttüğü için 29 yıl hapis cezası alan Patrizia Reggiano rolünü Angelina Jolie oynayacak. Maurizio Gucci rolü için düşünülen adayların başında ise Leonardo DiCaprio geliyor.

Varietynin bildirdiğine göre Paramount Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosu Andrea Berloff tarafından yazılacak.

Scott’ın filminin tıpkı bir pembe dizi hikayesine benzeyeceğine şüphe yok. Çünkü bizzat Gucci ailesi hayatını böyle yaşamaktan çekinmiyor.

Firmanın veliahtı Paolo Gucci kendi babası Aldo Gucci’yi vergi kaçırmakla suçlamış ve hapse girmesine sebep olmuştu. Maurizio Gucci 1995’te öldürülmüş ve üç yıl sonra karısı cinayet suçundan tutuklanmıştı. Scott’ın kamerasının ışığı bu aileye nasıl yansıyacak merak ediyoruz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme