Eyyvah Eyvah 2’de Kimler Var?

Filmler
Eyyvah Eyvah 2 için hazırlıklar sürüyor. Çekimlerine bu ay başlanacak olan devam filminde yönetmen koltuğu ise gene Hakan Algül’e emanet. Ata Demirer‘in yazıp-oynadığı ve hem gişede hem de...
EMOJİLE

Eyyvah Eyvah 2 için hazırlıklar sürüyor. Çekimlerine bu ay başlanacak olan devam filminde yönetmen koltuğu ise gene Hakan Algül’e emanet.

Ata Demirer‘in yazıp-oynadığı ve hem gişede hem de izleyici nezdinde büyük başarı elde eden Eyyvah Eyvah‘ın devamı için çalışmalar hızla sürüyor. Gösterime girdiği 26 Şubat tarihinden bugüne dek yaklaşık 2 milyon 440 bin kişi tarafından izlenen Eyyvah Eyvah’ın devam filminde de Demirer’e yine Demet Akbağ eşlik edecek. BKM’nin yapımcılığını üstleneceği filmin yönetmeniyse, tıpkı ilk filmde olduğu gibi, yine Hakan Algül olacak. Şimdilerde Ata Demirer’in senaryo için Bozcaada’da çalışmalarını sürdürdüğü ve bu çalışmalara yönetmen Hakan Algül’ün de katıldığı biliniyor.

SÜRPRİZ İSİMLER
Çekimleri yine Geyikli’de gerçekleştirilecek olan filmde bu kez klarnetçi Hüseyin’in Çanakkale, Geyikli’de yaşayacağı maceraları izleyeceğiz. Hatırlayacağınız gibi, ilk filmde Hüseyin, İstanbul’a babasını bulmaya gidiyor ve hemşirelik yapan sevdiceğini memleketi Geyikli’de bırakıyordu. Şimdi Hüseyin’in gönül macerası kaldığı yerden devam edecek. Çekimleri ağustos ayının ortasında başlayacak olan Eyyvah Eyvah 2’de, ilk filmde yer alan oyuncu kadrosunun aynen muhafaza edilmesi beklenirken, ekibe sürpriz isimlerin de katılması ihtimali hâlâ mevcut. Gösterim tarihi ise şimdilik 21 Ocak 2011 olarak belirlenmiş durumda. Filmin yapımcılığını bu kez de BKM Film, Necati Akpınar üstleniyor.