Dedikodular Eastwood’u Kızdırdı

Filmler
Clint Eastwood‘un ilk FBI başkanı J. Edgar Hoover’un hayatını anlatacağı son projesi ‘Hoover’da Joaquin Phoenix’in rol alıp almayacağı belli oldu. Tartışmalarla anılan ün...
EMOJİLE

Clint Eastwood‘un ilk FBI başkanı J. Edgar Hoover’un hayatını anlatacağı son projesi ‘Hoover’da Joaquin Phoenix’in rol alıp almayacağı belli oldu.

Tartışmalarla anılan ünlü aktör, en son çektiği belgeselle ve oyunculuğu bırakıp kariyerine rap şarkıcısı olarak devam edeceğini açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. İmajını değiştirip bambaşka bir kimliğe bürünen Phoenix’in hayatının anlatıldığı iddiasıyla çekilen belgeselin de kurgudan ibaret bir ‘mockumentary’ olduğunun anlaşılması epey ses getirmişti.

Reuters’a konuşan Eastwood dedikodulara cevap verdi. Haberleri, "Bu dedikodular nereden çıkıyor bilmiyorum… O rapçi olmamış mıydı?" diyerek yalanlayan Eastwood, Phoenix’in ‘Hoover’ın kadrosunda olmadığını ve projede isminin dahi geçmediğini söyledi…

Yönetmen Eastwood ayrıca, J. Edgar Hoover rolünü canlandıracak olan Leonardo DiCaprio’nun çok doğru bir seçim olduğu söyledi ve ekledi: O sembol olmuş bir oyuncu.

Eastwood, Clyde Tolson karakterini kimin oynayacağı hakkında ise şimdilik yorum yapmadı.