Bosna’dan İlk Kareler!..

Filmler
Hollywood yıldızı Angelina Jolie‘nin Bosna savaşını anlattığı filmi geçtiğimiz günlerde Budapeşte’de start almıştı. Sevgilisi Brad Pitt ve altı çocuğuyla birlikte 3 aylığına Budapeşte̵...
EMOJİLE

Hollywood yıldızı Angelina Jolie‘nin Bosna savaşını anlattığı filmi geçtiğimiz günlerde Budapeşte’de start almıştı. Sevgilisi Brad Pitt ve altı çocuğuyla birlikte 3 aylığına Budapeşte’ye yerleşen Angelina Jolie, önceki gün film setinde görüntülendi.

Bosna savaşı etrafında Boşnak kızla onu kurtarmaya çalışan bir Sırp genci arasında geçen aşk öyküsünün anlatıldığı film şimdiden dünya basınında geniş yer aldı.

Boşnak kızla Sırp genci arasındaki aşkı beyaz perdeye, Bosna-Hersekli Zana Maryanoviç ile Sırbistan’ın genç yeteneklerinden Nikola Curiçko aktarmaya çalışıyor.

Bu filmde ilk yönetmenlik denemesini yapan Angelina Jolie’nin dün sette bir konuğu vardı.

Ünlü yıldızın sevgilisi oyuncu Brad Pitt sete gelerek Jolie’ye destek verdi. ‘Untitled Bosnian War Story” adlı filmin çekimlerini izleyen Brad Pitt, Jolie ile yan yana görüntülendi. Aşkları ve dünya çapında yaptıkları yardım çalışmalarıyla dünya gündeminden düşmeyen iki ünlü bu sefer tüm dikkatleri Bosna savaşına ve bu savaşta yaşanan dramlara dikkat çektiler.

Film, 2011 yılında gösterime girecek.

İşte Angelina Jolie’nin film setinden ilk görüntüler…

on5yirmi5.com