Batman 3’te Neler Olacak?

Filmler
Christopher Nolan’ın Batman 3‘ün yönetmenliğini kabul etmesi ile serinin hayranları derin bir nefes aldı. Şimdi tüm dikkatler Nolan’ın ağzından çıkacak olan ipuçlarına dikildi. Bakın...
EMOJİLE

Christopher Nolan’ın Batman 3‘ün yönetmenliğini kabul etmesi ile serinin hayranları derin bir nefes aldı. Şimdi tüm dikkatler Nolan’ın ağzından çıkacak olan ipuçlarına dikildi. Bakın Nolan filmle ilgili neler söylüyor?

Nolan’ın Batman 3 için yaptığı mini açıklamaya bakılırsa, filmin gösterim tarihi 2012 yılında gerçekleşecek. Yönetmen filmin şu anda senaryo aşamasında olduğunu belirtiyor. Senaryoyu kaleme alan ise The Dark Knight da harikalar yaratan Jonathan Nolan.

Filmde bu kez The Riddler karakterine yer vereceğini bildiğimiz Nolan, onun kim tarafından canlandıracağını açıklamadı. Ancak listesindeki o üç isimden birini tercih edeceği bekleniyor: Johnny Depp, Joseph Gordon-Levitt ya da Robin Williams’ın, Gotham‘ın eksantrik kötülerinden biri olarak karşımıza çıkması an meselesi.

Bununla birlikte Nolan’ın sanat yönetimi konusunda da The Dark Knight‘taki taktiği izleyeceği söyleniyor. Özellikle makyaj ve kostüm konusunda Batman’de çığır açan Nolan’ın yine bambaşka bir The Riddler çıkaracağını umuyoruz.