Aynı Filmde Buluşacaklar mı?

Filmler
Hülya Avşar’a, Hollywood’un efsane aktörü Al Pacino ile aynı yapımda rol alması yönünde teklif götürüldü. Çekimlerine yeni yılla birlikte başlanacak olan Türk- Fransız ortak yapımı olan &l...
EMOJİLE

Hülya Avşar’a, Hollywood’un efsane aktörü Al Pacino ile aynı yapımda rol alması yönünde teklif götürüldü. Çekimlerine yeni yılla birlikte başlanacak olan Türk- Fransız ortak yapımı olan ‘Böyle mi Yaşam’ın oyuncu kadrosunda Hülya Avşar’ın da adı geçiyor. Senaryosu Yılmaz Güney ve onun gibi hayatını barış, demokrasi ve kardeşliğe adamış insanların anısına kaleme alınan filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Şuayip Adlıg üstlendi.

FRANSIZ STARLAR TEKLİFİ KABUL ETTİ

Filmde Al Pacino’nun yanı sıra 1997 yılında ‘İngiliz Hasta’ filmindeki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alan Juliette Binoche ve kardeşi Joviienne Binoche ile sinema kariyerini ‘Tatlı Hayat’ adlı filmdeki rolü ile perçinleyen Isabelle Carrere ve Sandrine Bonnaire de rol alacaklar. Türkiye’den Muhammed Arslan’ın Fransa’dan ise CFK2 Production’ın yapımcı olarak imza attığı filmin çekimleri Fransa, Irak, Suriye, İstanbul ve Diyarbakır’da gerçekleştirilecek.

Yapımcı Arslan filmle ilgili dünya sinemasından starlarla görüşmelerin sürdüğünü Türkiye’den ise Başak Sayan’ın rolünün kesinleştiğini ve Hülya Avşar’a da teklif götüreceklerini belirterek şunları söyledi: “Hülya Avşar’ın toplumsal olaylara bakışı ve cesur tepkilerini yakından takip ediyoruz. Bu doğrultuda götüreceğimiz teklifi kabul ederse projede olmasından büyük keyif alacağız.”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme