2010’a Damga Vuracaklar

Filmler
Amerikan Forbes dergisi, 2010’da yıldızı parlaması beklenen sinema ve dizi oyuncusunu sıraladı. Listedeki isimlerin geçen yıl sergiledikleri başarılı performanslarının yanı sıra Hollywood yıldız...
EMOJİLE

Amerikan Forbes dergisi, 2010’da yıldızı parlaması beklenen sinema ve dizi oyuncusunu sıraladı.

Listedeki isimlerin geçen yıl sergiledikleri başarılı performanslarının yanı sıra Hollywood yıldızları kadar yüksek ücret talep etmemeleri sebebiyle yapımcıların gözdesi olmaları bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda sıkça izleyeceğimiz oyuncular şöyle:

Bradley Cooper: 35 milyon dolara mal olmasına rağmen 460 milyon dolar gişe yapan “Felekten Bir Gece” filminin yıldızı büyük sükse yaptı.

Zach Galifianakis: “Felekten Bir Gece” filmindeki çatlak rolüyle izleyici kırıp geçirdi.

Kevin James: Başrolünde oynadığı “Paul Blart: Mall Cop” filmiyle büyük çıkış yaptı.

Taylor Lautner: "Alacakaranlık" filminin kurt adamı olarak genç kızların sevgilisi haline gelen oyuncunun çıkışına devam etmesi bekleniyor.

Carey Mulligan: İngiliz yapımı “An Education”da kendinden yaşlı bir adamla ilişki yaşayan bir kızı canlandırdığı rolüyle adı şimdiden Oscar ödülüyle anılıyor.

Chris Pine: “Uzay Yolu”nun yeniden yapımında Kaptan Kirk olarak o kadar iyiydi ki nerdeyse orijinal Kirk William Shatner’ı unutturdu.

Christoph Waltz: “Soysuzlar Çetesi” filmindeki Yahudi avcısı Nazi rolüyle göz kamaştırıcı bir performans sergiledi.

Sam Worthington: “Avatar”ın başrol oyuncusu olarak büyük başarı sağladı.

Zoe Saldana: "Avatar" filminde, karşımıza bilgisayar yardımıyla mavi bir uzaylı olarak çıkarak yılın yükselenleri arasına girdi.