Yenilginin yarasını Türkiye’de saracak

Şehirler
Sarkozy çiftinin, dört yıl önce 5 milyon Dolar’a Bodrum’da ‘Margarita Frozen’ adlı 42 metrelik lüks gulet yatı satın alan Fransız’ların ünlü televizyon starı Lübnan asıll...
EMOJİLE

Sarkozy çiftinin, dört yıl önce 5 milyon Dolar’a Bodrum’da ‘Margarita Frozen’ adlı 42 metrelik lüks gulet yatı satın alan Fransız’ların ünlü televizyon starı Lübnan asıllı Peri Cochin’in konuğu olarak tatile çıkacağı belirtildi. Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni’ye, Türk mürettebatın hizmet vereceği bildirildi.

ÇİFTE LÜKS KABİN

Bodrum’da yapılan İngiliz bayraklı ‘Margarita Frozen’ adlı yatı satın alındıktan sonra, Peri Cochin’in mimar eşi Guillaume Cochin tarafından yeniden dizayn edilen ve iç dekorasyonu yapılan yattaki lüks master kabinin, Sarkozy çiftine özel olarak hazırlandığı belirtildi.

Yatın kaptanı Hamit Bilge, Türk personel makinist İsmail Genç, gemiciler Tuğrul Alpaslan, Osman Alpaslan aşçı Murat Alptaş’la görev yapacağını belirterek şu ifadeleri kullandı.

GEZİ İKİ HAFTA SÜRECEK

"Daha önce gulet yatla gezdirdiğimiz ünlü isimler Akdeniz’in güzelliklerine hayran kaldı. Yılın 6 ayını Bodrum’da, 6 ayını da Peri Cochin ve konuklarıyla Akdeniz ülkelerinin kıyılarında geçiriyoruz. Mayıs ayının sonunda Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni’yle Akdeniz’e açılacağız. İki hafta sürecek gezinin bir bölümüne Peri Cochin de katılacak"

Ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme