Tek suçu Obama’ya benzemek!

Şehirler
Moskova Benzerler Tiyatrosu tarafından Mayıs ayında devlet başkanlarının benzerleri şovu için İran ‘a davet edilen Asif Mustafayev ‘e, İran’a girdiği anda tutuklanacağı söylendi. Asi...
EMOJİLE

Moskova Benzerler Tiyatrosu tarafından Mayıs ayında devlet başkanlarının benzerleri şovu için İran ‘a davet edilen Asif Mustafayev ‘e, İran’a girdiği anda tutuklanacağı söylendi.

Asif Mustafayev, Mayıs ayında Moskova Benzerler Tiyatrosu tarafından İran’a davet edildiğini belirterek "Ben Amerika Birleşik Devletleri başkanı Obama’nın benzeri olduğum için İran’a girmeme izin vermediler ancak bunun nedeninin İran’ın Amerika ile ilişkileri olduğunu düşünüyorum. İlk önce Moskova Benzerler Tiyatrosu, İran’a gideceğim için koruma verileceğini söylemişti. Lakin gitmeden iki gün önce İran tarafından, benim ülkeye girdiğim anda hapsedileceğim bilgisi verildi. Bu sadece benzerlerin katılacağı bir şovdu. İran tarafından bu konu siyasileştiriliyor" dedi.

Azerbaycan’ın Gebele şehrinde yaşayan ve aslında bir ressam olan Mustafayev, son zamanlarda siyasetle uğraşmaya başlayarak bir partide basın halkla ilişkiler sorumlusu oldu. Moskova’da ünlülerin benzerleri yarışmasına katılan Mustafayev, Obama’ya benzerliğiyle 44 aday arasında birinci seçilmişti.

Ahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme