Prens, Prenslikten Sıkıldı

Şehirler
Kraliçe 2. Elizabeth’in tahta çıkışının 60. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 10 günlük Karayip ve Güney Amerika gezisinden sonra CBS kanalına demeç veren Prens Harry, potansiyel bir ciddi ili...
EMOJİLE

Kraliçe 2. Elizabeth’in tahta çıkışının 60. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 10 günlük Karayip ve Güney Amerika gezisinden sonra CBS kanalına demeç veren Prens Harry, potansiyel bir ciddi ilişkide, kız arkadaşının prens kimliğine katlanmasının zor olacağını ve bu zorluklara razı olacak birini bulmanın kolay olmadığını kaydetti.
 
Kraliyet yaşamının bir peri masalı olmadığını dile getiren Prens, ağabeyi William ile büyük bir ayrıcalıkla doğduklarını ve ciddi sorumlulukları olduklarını bildiklerini söyledi.

Prens Harry, ”Hem ben hem ağabeyim sadece tamamen sıradan insanlar olmayı istediğimiz çok zamanlar oluyor” dedi ve ağabeyiyle birlikte hayır işlerini, daha az şanslı olan insanlar için yapmak istediklerini belirtti.

Kraliçe’ye övgülerde bulunan Prens Harry, torunlarının bir akşam yıl dönümünü kutlamak için büyükannelerini dışarı çıkarabileceğini kaydetti.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme