Messi’nin hayatı film oluyor

Şehirler
Amerikan film şirketi Epic Pictures Group, Barcelona’nın yıldız oyuncusu Lionel Messi’nin hayatını konu alan "Rocky" tarzında bir film hazırlığında olduğu bildirildi. Variety der...
EMOJİLE

Amerikan film şirketi Epic Pictures Group, Barcelona’nın yıldız oyuncusu Lionel Messi’nin hayatını konu alan "Rocky" tarzında bir film hazırlığında olduğu bildirildi.

Variety dergisinin haberine göre, Messi’nin filmi gelecek sene Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 Dünya Kupası’nda gösterime girecek.

Epic Pictures, Luca Caioli’nin yazdığı "Messi: The Inside Story of the Boy Who Became a Legend" (Messi: Efsane olan gencin hikayesi) kitabının film haklarını satın aldı ve finansmanlığını üstelenecek.

Film yapımcıları, 25 yaşındaki Barcelona’lı süper starın Arjantin’den mütevazi başlangıcına ve fiziksel yetersizliklerin üstesinden gelerek gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri olmasına odaklanacak.

Şirket yetkilisi Patrick Ewald, "Amacımız insanlara, hayalleri ne kadar imkansız görünse bile peşinden koşması için ilham verecek, güçlü ve pozitif bir film yapmak." dedi.

TRT Haber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme