‘İsrail için her şeyi yaparım’

Şehirler
Mısr el Yevm gazetesinin haberine göre 2009 yılında İngiliz The Times gazetesine röportaj veren Tzipi Livni, İsrail devletine katkı sağlayacak bilgilerin edinilmesi için karşı cinsle ilişkiye girmeye ...
EMOJİLE

Mısr el Yevm gazetesinin haberine göre 2009 yılında İngiliz The Times gazetesine röportaj veren Tzipi Livni, İsrail devletine katkı sağlayacak bilgilerin edinilmesi için karşı cinsle ilişkiye girmeye karşı olmadığını söyledi.

Livni ayrıca Arap dünyasında önemli isimleri, kurduğu cinsel ilişki yoluyla tuzağa düşürmekle ve bu sayede operasyonlarda yaptığı “kahramanlıklar”la iftihar ettiğini, eğer bunu bir kez daha yapması gerekirse hiç düşünmeden yapacağını kaydetti.
Gazetenin haberine göre Livni ayrıca, kendisinin Avrupa’da çeşitli skandallara adının karıştığını, ancak Mossad’ın bundan kurtardığını ifade etti.

Likud Partisi’nin eski lideri Livni, görev yaptığı yıllar boyunca duygusal bir ilişkiye girmediğini zira bu tür bir ilişkinin taraflar arasında karşılıklı güven ve sadakati gerektirdiğini, ajan olduğu sırada bu tür bir şeyi yapmasının mümkün olmadığını dile getirdi. Livni, “Taraflar belirli kuralları yerine getirirse kısa süreli ve geçici ilişkiler kurabilirler” şeklinde konuştu.

Livni’nin açıklamaları, İsrail’in tanınmış hahamı Ari Shavat’ın İsrailli kadınların önemli bilgiler elde etmek amacıyla cinsel ilişkiye girmesinin Yahudilik açısından bir sakıncasının bulunmadığı fetvasını vermesinin ardından gelmesi dikkat çekti.

Livni’nin ofisiyle görüşen The Times of Israel adlı internet sitesi ise, Mısr el Yevm gazetesinin haberinin doğru olmadığını, bu haberin Livni’nin yeniden politikaya dönmesini istemeyen çevrelerce tezgâhlandığını iddia etti. Sitenin görüş aldığı Livni’nin ofisi, Livni’nin 2009 yılında The Times gazetesine verdiği röportajda söylediği iddia edilen şeylerin gerçeği yansıtmadığını öne sürdü.

Site, Livni’nin The Times gazetesinin cinsel ilişkiyle ilgili sorusuna, “Benden böyle bir şey istenmedi, ama istenseydi ne yapardım bilmiyorum” dediğini söyledi.

Timetürk
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme