Hisarcıklıoğlu EUROCHAMBRES Başkan Yardımcısı oldu

Şehirler
EUROCAHMBRES’ın Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda birliğin yeni başkanı Almanya Ticaret Odası Başkanı Richard Weber oldu. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun...
EMOJİLE

EUROCAHMBRES’ın Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda birliğin yeni başkanı Almanya Ticaret Odası Başkanı Richard Weber oldu.

Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden Başkan Yardımcısı olarak seçildiği Genel Kurul’da, 2014-2015 yılları arasında EUROCAHMBRES’ın Başkan Yardımcılığı görevini yürütecek diğer isimler Avusturya Ticaret Odası’ndan Marta Schultz, Lüksenburg Ticaret Odası’ndan Pierre Gramegna oldu.

EUROCAHMBRES Yönetim Kurulu üyeliklerine de Fransa Ticaret Odası’ndan Andre Marcon, İtalya Ticaret Odası’ndan Michl Ebner, Polanya Ticaret Odası’ndan Andrzej Arendarski ve İspanya Ticaret Odası’ndan Miquel Valls i Maseda seçildi.

“Ülkem ve Türk iş dünyası açısından büyük bir onur ve gurur”

EUROCHAMBRES’ın Genel Kurulu’nda bugüne kadar görülmemiş rekor oyla tekrar Başkan Yardımcılığına seçildiğini belirten Hisarcıklıoğlu, “Daha önce 2010’da, ilk defa Avrupa Birliği (AB) üyesi olmayan bir ülkeden başkan yardımcılığına seçilmiştik. O zaman da rekordu ama bu sefer enteresan bir sonuç çıktı. 83 oyun tamamını almış olmak ülkem ve Türk iş dünyası açısından büyük bir onur ve gurur” dedi. 
AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme