Genç İslami Müdafaa’dan Rusya’ya Protesto

Ankara Merkezli Gençlik Hareketi “Genç İslami Müdafaa”, 23 Nisan 2015’te basın açıklaması yapacak.

İşte o davet:

Cevher Dudayev, Mashadov, Sadullayev, Şamil Basayev, Hattab, Ebu Hafs, Emir Supyan, Dokku Umarov… Kafkasya Emirliği bir kez daha emirini, başkomutanını, liderini şehid verdi.

Kafkasya Emirliği Lideri Şeyh Ali Ebu Muhammed (Ali Ashab Kebekov) Ruslarla girdiği çatışmada şehid düştü. İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un…

Kafkasya Emirliği Dağıstan Vilayeti Buynaks Bölgesinde bir evde bulunan mücahidler Rus Özel Kuvvetleri (Spetsnaz) tarafından kuşatıldı. Teslim olmayı reddeden Emir Şeyh Ali Ebu Muhammed ve yanındaki iki mücahidi uzun süren çatışma sonrasında şehid düştü. Allah-u Teâlâ şehadetlerini kabul etsin.

Moskova boşuna sevinmesin! Şehidler diyarı Kafkasya’da Şamiller, Dokko’lar, Cevher’ler bitmez! Kafkasya tarihi kanla yazılmış bir tarihtir. Allah’ın izniyle bizler bir ölür, bin diriliriz!

 Portre – Ali Ebu Muhammed Kimdir

Kafkasya’da Rus işgalcilere ve onların yerli işbirlikçisi hainlere karşı cihad eden Kafkasya’nın yiğit evlatlarına ve direnişe selam göndermek için 23 Nisan 2015’de Rusya Büyükelçiliği önünde basın açıklaması yapılacaktır. Kafkasya İslam Emirliği’ne destek olup, Rusya’nın Kafkasya işgaline dur demek için basın açıklamasına tüm halkımız davetlidir. Başta Çeçenistan ve Dağıstan olmak üzere tüm Kafkasya’da yüzbinlerce Müslümanı katleden Rusya’ya tepkini göster! Safını belli et!

Adres: Karyağdı Sok., No.5, 06692 Çankaya, Ankara Rusya Büyükelçiliği Önü

Tarih: 23 Nisan 2015 (Perşembe) Saat: 13:00