Facebook’tan şaşırtan adım

Şehirler
Facebook tarafından yaklaşık bir ay önce satın alınan yüz tanıma teknolojisi şirketi Face.com, geliştirici API’sini kapatıyor. Face.com’un giriş sayfasında Facebook tarafından satın alınan...
EMOJİLE

Facebook tarafından yaklaşık bir ay önce satın alınan yüz tanıma teknolojisi şirketi Face.com, geliştirici API’sini kapatıyor. Face.com’un giriş sayfasında Facebook tarafından satın alınan şirketin sürecin gereği olarak varolan ürünleri sonlandırdığı bilgisi yer aldı.
 
Ancak bu açıklamanın 18 Haziran’daki satın alma sırasında konuşulanlardan farklı olması dikkat çekti. Face.com kurucusu ve CEO’su Gil Hirsch, satın alma sırasında yaptığı açıklamada "Bugün çok sayıda geliştirici, Face.com teknolojisi ile uygulamalarına güç katıyor ve harika uygulamalar meydana getiriyor." "Hepinizi seviyoruz ve geliştirici topluluğumuzu desteklemeyi planlıyoruz."
 
Ancak durum, geçen haftalar içinde değişmiş gibi görünüyor. Geliştirici API’sını önümüzdeki 30 gün içinde kapatmayı planlayan Face.com, "Facebook’daki yeni ürünlere odaklanmayı" amaçlıyor. Bu yeni ürünlerin ne gibi ürünler olduğu ise şimdilik bilinmiyor.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme