Chavez kanseri yendi!

Şehirler
Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez Küba’da gördüğü kanser tedavisinin ardından 11 gün sonra ülkesine döndü. Chavez kanser tedavisinde başarı sağlandığını söyledi. Venezuela Devlet Başkanı Hugo...
EMOJİLE

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez Küba’da gördüğü kanser tedavisinin ardından 11 gün sonra ülkesine döndü. Chavez kanser tedavisinde başarı sağlandığını söyledi.

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, ülkesine vardıktan sonra Simon Bolivar Havaalanı’nda yaptığı konuşmada, son radyoterapinin başarıyla tamamlandığını belirtti. Chavez eski gücüne ulaşmak için doktorlarının tavsiyesine harfi harfine uyacağını açıkladı.

Tedavisi sırasında komplikasyonlar yaşandığına ilişkin söylentileri yalanlayan Hugo Chavez, bu tür tedavilerde çok normal karşılanan birkaç rahatsızlığın ötesinde tedaviyi durduracak, aksatacak veya değişiklik yapılacak hiçbir şey yaşanmadığını söyledi.

YIL BAŞINDA AMELİYAT OLMUŞTU
Venezuela devlet televizyonu, Chavez’in, Devlet Başkanı yardımcısı Elias Jaua, Savunma Bakanı Henry Rangel Silva, Adalet Bakanı Tareck El Aissami ve diğer yetkililerle sohbet ederken çekilen görüntülerini yayınladı.

Chavez, radyoterapi görmek için 30 Nisan’da Küba’ya gitmişti. Tedavilere şubat ayındaki ameliyatın ardından mart ayında başlanmıştı.

AA
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme