ABD’de yeni şiddet olayı: 5 ölü

Şehirler
ABD’de yeni bir silahlı çatışma yaşandı. Amerikan televizyonu Foxnews’in haberine göre, Illinois eyaletine bağlı Manchester’da 5 kişi öldürülmüş halde bulundu. Yerel saatle 04.45R...
EMOJİLE

ABD’de yeni bir silahlı çatışma yaşandı. Amerikan televizyonu Foxnews’in haberine göre, Illinois eyaletine bağlı Manchester’da 5 kişi öldürülmüş halde bulundu.

Yerel saatle 04.45’te olay yerine giden polis bir kişiyi kaçmaya çalışırken gözaltına aldı. Foxnews silahlı saldırının tek katlı bir binada meydana geldiğini belirtti.

Manchester Belediye Başkanı Ronald Drake, saldırıda hayatını kaybedenler ve polisin gözaltına aldığı şüpheli hakkında henüz bir bilgileri olmadığını söyledi.

Illinois polis sözcüsü Monique Bond da, 5 kurbanın cesedini Çarşamba sabahı Illinois’in güneybatısındaki Springfield’de bulduklarını açıkladı. Bond saldırı ve kurbanlarla ilgili henüz ellerinde yeterli bilgi olmadığını ifade etti.

Olay yerinin okullara yakın olması nedeniyle, kısa bir süre eğitime ara verildi. 950 öğrencinin bu durumdan etkilendiği açıklandı.

ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme