Ünlülerden Doğal Güzellik Sırları

Yetişkin Sağlığı
Şov dünyasındaki ünlülerin güzellikleri için doğal ürünlerden yararlandıkları kimin aklına gelir? Muhteşem görünüşlerini pahalı ürünler ve bir dizi estetik ameliyatlara borçlu olduğunu düşündüğümüz yı...
EMOJİLE

Şov dünyasındaki ünlülerin güzellikleri için doğal ürünlerden yararlandıkları kimin aklına gelir?

Muhteşem görünüşlerini pahalı ürünler ve bir dizi estetik ameliyatlara borçlu olduğunu düşündüğümüz yıldızlar da güzellikleri için pratik yöntemlere başvuruyor.

Bakalım milyonları kendilerine hayran bırakan ünlülerin doğal bakım reçeteleri nelermiş?

Catherine Zeta Jones beyaz dişlerini çileğe borçlu

Güzel gülüşü ile ünlü Catherina Zeta Jones’un beyaz dişlerinin sırrı ortaya çıktı. Jones, haftada birkaç kere çilek püresiyle dişlerini fırçalıyor!

Sophia Loren’in gençlik aşısı domates

Domatesleri soyup püre haline getirdikten sonra içine bir kaşık bal ve zeytinyağı katan Loren, bu karışımı yüzüne sürdükten sonra bir saat bekliyor. Bu yöntemle cildinin kırışmaya karşı direnç ve ışıl ışıl bir görünüm kazandığını belirtiyor.

Cameron Diaz’ın losyonu süt tozu

Cildini temizlerken hırpalanmamasına özen gösteren sarışın yıldız, peelingler yerine süt tozunu tercih ediyor. Süt tozunu hafif ıslatarak yüzüne halkalar şeklinde masaj yapan Diaz, bu sayede cildinin tazeleştiğine inanıyor.

Sarah Jessica Parker’ın tercihi kuşburnu

Gözlerinin etrafındaki morluk ve mimik kırışıklıklarından yakınan Hollywood’un seksi yıldızı Sarah Jessica Parker bu bölgeye kuşburnu yağı ile masaj yapıyor. Bunun dışında günde en az 4-5 bardak kuşburnu çayı içen Parker, bu poşetleri atmayarak gözlerinin üzerine yerleştiriyor.

Sandra Bullock’un elma dopingi

Sandra Bullock, elma kabuklarını maske olarak kullanıyor. Elma kabuklarını yüzüne yerleştirdiğinde içindeki asitlerin peeling etkisi yaptığını ve bunun, hücre yenilemesini tetiklediğini belirtiyor.

Christina Aguilera patatesle bronzlaşıyor

Her gün çiğ patates dilimlerini cildinde gezdiren 23 yaşındaki şarkıcı, patatesin hem sivilceye iyi geldiğini, hem de parlaklık ve bronzluk kazandırdığını söylüyor.

Naomi Campell, selülite karşı kahve masajı yapıyor

Vücudunda selülitlerin yerleşmeye müsait olan kısımlarını kahve ile ovan Campbell, aynı zamanda bu bölgeyi haftada birkaç kere üzerine kahve serpiştirdiği folyo kağıtları ile kaplayarak bekliyor.