Yetişkin Sağlığı

Saçınızı Kuruturken Hacim Verin!

Güzel görünmenizi sağlayan, makyajınız ve giysilerinizle bir bütün halinde duran hoş ve dolgun saçları yaratmak elinizde! KURUTMA ŞEKLİNİZ ÖNEMLİ Ancak bunun için doğru bir kurutma şekli nasıl yapılır bilmeniz gerekiyor…

Saçınızı Kuruturken Hacim Verin!

Güzel görünmenizi sağlayan, makyajınız ve giysilerinizle bir bütün halinde duran hoş ve dolgun saçları yaratmak elinizde!

KURUTMA ŞEKLİNİZ ÖNEMLİ
Ancak bunun için doğru bir kurutma şekli nasıl yapılır bilmeniz gerekiyor. Saç uzmanlarına göre saçların dolgun ve hacimli görünmesi öncelikle kurutma işleminden başlıyor. Eğer saçınızı kuruturken başınızın yukarısından başlarsanız kabarmayan sakin saçlar elde edebilirsiniz.

Saçların kökten uca doğru kuruduğunu belirten uzmanlar, bu tarz küçük ev hileleriyle ve birazda zaman harcayarak istenilen dolgunlukta saçları yaratmanın zor olamadığını söylüyor!

Saçlarınızı tersten kurutmak hacim vermek adına doğru bir uygulama fakat bunda da dikkatli olmak gerekiyor. Bazen elektriklenme yaşayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi yüksek ısıdayken saçlarınız çabucak kurur ancak yüzde 80 kuruduğu zaman saça şekil verip sabitlemek her zaman kalıcılığı arttırır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL