Yetişkin Sağlığı

Parlak Saçların Formülü

Güneş, rüzgar, tuzlu su, kirlilik ve kimyasal maddeler saçlarınızın sağlığını bozarak mat bir görünüme bürünmesine neden olur. Bu tür nedenlerle saçınızın doğal yapısında bulunan yağ molekülleri uçup gidebilir ve sizi..

Parlak Saçların Formülü

Güneş, rüzgar, tuzlu su, kirlilik ve kimyasal maddeler saçlarınızın sağlığını bozarak mat bir görünüme bürünmesine neden olur. Bu tür nedenlerle saçınızın doğal yapısında bulunan yağ molekülleri uçup gidebilir ve sizi elektriklenen, kuru ve yıpranmış saçlarla baş başa bırakır.

Elma sirkesi mucizesi!
Yarım fincan elma sirkesini çeyrek fincan suyla karıştırın ve saçınıza sürün. Ardından her zaman kullandığınız şampuanla yıkayın ve durulayın. Alfa-hidroksil asit yönünden oldukça zengin olan elma sirkesi saçınıza yumuşak ve parlak bir görünüm kazandıracak. Ve uygulamanın sonuna geldiğinizde hiç beklemeden ışıltılı saçlara sahip olacaksınız.

Yumurta ve Zeytinyağı
Milliyet’teki habere göre, kısa saçlar için 2, uzun saçlar için 3 tane yumurtayı çırpın ve 3 yemek kaşığı zeytinyağı ekleyin. İyice karıştığından emin olduktan sonra saçınızı diplerinden başlayacak şekilde bu karışımla kaplayın ve ardından şampuan kullanarak yıkayın ve durulayın. Yumurta içerisinde tam 11 adet gerekli besleyici madde ve bolca protein bulunur.

Bu karışım sayesinde sadece parlak değil aynı zamanda da güçlü saçlarınız olacak. Koparak kırılmalara karşı da aynı karışımı uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL