Wefood Hurma Özü

Şifali Bitkiler
Doğal bir tatlandırıcı olarak karşımıza çıkan hurma özü, rafine şekerin yerine kullanılabilen bir üründür. İşlenmemiş olduğundan doğal bir tatlandırıcı grubu içerisinde yer alan bu ürün, soğuk preslem...
EMOJİLE

Doğal bir tatlandırıcı olarak karşımıza çıkan hurma özü, rafine şekerin yerine kullanılabilen bir üründür. İşlenmemiş olduğundan doğal bir tatlandırıcı grubu içerisinde yer alan bu ürün, soğuk preslem e tekniğinin kullanılmasıyla elde edilmektedir. Herhangi bir ısıl işlem geçirmeyen bu ürün besin değerini de yüksek derecede korumayı başarmaktadır. Böylece üst düzeyde bir faydayı ortaya koyabilme kabiliyetine sahiptir.

Wefood Hurma Özütü, damakta harika bir hurma aroması bırakmaktadır. Kıvam olarak baldaki kıvamı andıran bu ürün, çölyak hastalarının rahatlıkla kullanabildikleri bir üründür. Yiyecek içeceklerle birlikte kullanılabilen hurma özütü, tatlı tariflerinde de sıklıkla talep görmektedir. Doğal tekniklerle üretilen Wefood Hurma Özütü, tam da beklentilerini karşılayacak bir özelliğe sahiptir.

Wefood Dut Özü Nedir

Wefood doğal özütler gündeme geldiği zaman en iddialı markalar arasında yer alır. Dut özü konusunda da Wefood üst düzeyde bir performans ortaya koyar.  Oldukça güçlü bir antioksidan özelliğe sahip olan dut özütü, sağlıklı bir besin olarak zihinlerde yer edinmektedir. İnsan bedenindeki serbest oksijen radikallerinin etkisiz bir hale getirilmesi noktasında dut özütü harika bir etkiye sahiptir.

Bağışıklık sistemimizi destekleyici bir etkiye sahip olan dut özütü, tam anlamıyla bir sağlık kaynağı olarak görülmektedir. Kansızlığa iyi gelen bu ürün aynı zamanda zengin bir mineral kaynağıdır. Vitaminler konusunda da iddialı bir ürün olan dut özü, kalp dostu bir ürün olarak da iddialı bir konumda yer almaktadır. Yaşlanmayı geciktirici bir etkiye de sahip olan dut özü, son zamanlarda yoğun bir düzeye talep görmektedir.

Wefood Soğuk Sıkım Keçiboynuzu Özü

Geçmişten günümüze kadar uzanan süreç içerisinde keçiboynuzu her zaman popüler olan doğal besinler arasında yer alır. Özellikle keçiboynuzu özü sağlık açısından önemli kazanımları da beraberinde getirmektedir. Keçiboynuzu özünden üst düzeyde bir fayda elde etmek için mutlaka soğuk sıkım tekniğiyle elde edilmiş olmalıdır.

Kıvamlı bir öz olarak karşımıza çıkan keçiboynuzu özü, bağışıklığı destekleyici bir etkiye sahiptir. Doğal besinlerin adresi konumunda yer alan Wefood hem hurma özü hem keçiboynuzu özü hem de dut özü konusunda profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme