Profesyonel Aktarlık Denilince Akla Gelen İsim: Aktarco

Şifali Bitkiler
Bir aktardan ne beklersiniz? Herhangi bir rahatsızlığınızda size iyi gelecek bitkilerin önerilmesi genellikle aktarların sunduğu başlıca hizmetler arasında yer alıyor. Aktarco, sektördeki bu tekdüzeli...
EMOJİLE

Bir aktardan ne beklersiniz? Herhangi bir rahatsızlığınızda size iyi gelecek bitkilerin önerilmesi genellikle aktarların sunduğu başlıca hizmetler arasında yer alıyor. Aktarco, sektördeki bu tekdüzeliğin farkında olan bir işletme… Geleneksel aktarlık mesleğinin, aslında şifalı bitkiler ve baharatları önermekten çok daha fazlası olduğunu iyi biliyor. Bunun için, sahip olduğu profesyonel ekibi ile birlikte atadan gelen mesleki bilgisini geliştirmek için sürekli mücadele ediyor.

Aktarco, her hastalığa hangi bitkinin iyi geldiğini orijinal kaynaklardan öğrenmiş durumda. Markanın, şifalı bitkiler ve baharatlar ile ilgili eski dönemlerden kalma yazılı kaynakları bulunuyor. Bu kaynakları da korunaklı özel kasalarda muhafaza ediyor. Eski dönem kaynaklarda Osmanlı’dan İran ve Çin’e kadar pek çok orijinal eser mevcut. Bu reçeteler, o dönemde rahatsızlık yaşayanlara uygulanan bitkisel karışımların formüllerini ihtiva ediyor.

Aktarco Sektöre Yeni Bir Soluk Getiriyor

Aktarco, sektöre getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren bir marka… Kurulduğu tarihten itibaren, aktarlık mesleğinin dünya genelindeki uygulamalarını yakından takip ediyor. Dünyada uygulanan bitkisel yöntemleri harmanlayarak kendi iş süreçlerine katıyor. Aktarco için aktar mesleği, profesyonel bir şekilde yapılması gereken özel bir alan. Bunun için Aktarco, her hastanın kendi özel durumuna yönelik bir reçete hazırlanması gerektiğini düşünüyor. Şifalı bitkiler ve baharatların kişilere daha çok fayda sağlaması için nasıl ve ne miktarda kullanılması gerektiği konusunda sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyor.

Mobil Uygulama Yakında Piyasada Olacak

Sektöre yenilik getirmeyi adet haline getiren Aktarco, sektörün dijital dünyada da yer edinmesi için hazırlıklarını sürdürüyor. Tasarladığı mobil uygulama sayesinde artık herkesin bir şifalı bitki uzmanı olacak. Günlük tüketilmesi gereken yiyecek ve içecek miktarı ile birlikte vücudun hangi bitkilere ihtiyaç duyduğu mobil uygulama üzerinden takip edilebilecek.

Sağlıklı yaşam için ne gerekiyorsa günlük olarak mobil uygulama üzerinden izlemek mümkün hale gelecek. Ayrıca aylık tüketilmesi gereken yiyecek miktarı da uygulama üzerinden talep edilerek kullanıcıların adreslerine paketler halinde ulaştırılacak.

Aktarco sahip olduğu yenilikçi yaklaşımı, sektöre fazlası ile uyarlamış durumda. Şifalı bitkileri farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek sektöre daha fazla neler katabileceğinin derdine düşmüş bir marka. Aktarco, günümüzde karşılaşılması mümkün olmayan bir aktarlık hizmetini e-ticaret sitesi üzerinden de sunuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi