Sağlıklı Olabilmek İçin Masaj Yaptırın

Kişisel Bakım
Masaj, dolaşım sisteminizi güçlendirmekten toksinleri atmaya kadar pek çok işlevsel özelliğe sahiptir. Refleksoloji Vücutta bulunan tüm organların karşılığı olan refleks noktalarının, ayak tabanında b...
EMOJİLE

Masaj, dolaşım sisteminizi güçlendirmekten toksinleri atmaya kadar pek çok işlevsel özelliğe sahiptir.

Refleksoloji

Vücutta bulunan tüm organların karşılığı olan refleks noktalarının, ayak tabanında bulunması prensibine dayanır. Bu masaj tekniğinde, ayaklara uygulanan özel ovma hareketleriyle, vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerji çözülür.

Shiatsu

Bu masaj yöntemi genellikle vücudun enerji dengesiyle ilgileniyor. Belli noktalara uygulanan basınç sayesinde, vücudun belli bölgelerinde bulunan gerginlikler ve kasılmalar gideriliyor.

Sıcak Taş Terapisi

Özel volkanik lav taşları su içinde ısıtılır ve vücudun belli kilit noktalarına yerleştirilir. Ardından aromatik yağlardan yararlanılarak masaj tamamlanır.

Çampisaj

Hint usulü baş masajıdır. Zihni dinlendirir ve rahatlatır. Duygusal sorunlardan arınmayı sağlar. Kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandırmaya, hücre ve dokuların beslenmesine, bedenin toksinlerden arınmasına yardımcı olur.

Jembatan

Hafif dokunuşlar, rahatlatan müzik ve gizemli kokular eşliğinde yapılıyor. Bu masajın özelliği vücudunuza sadece tüyler ve eller eşliğinde uygulanması. Masaj sonunda tüm duyularınız harekete geçiyor ve ruhunuz gevşemeye başlıyor.

Haber365

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme