Protez Saç Alın Çizgisi

Kişisel Bakım
Protez saç uygulamasında alın çizgisine uygun saç ünitesi oluşturmak büyük bir öneme sahiptir çünkü alın çizgisi ve saç dipleri natürel olduğundan dolayı hiçbir yöntem tarafından sunulamayan saç sıklı...
EMOJİLE

Protez saç uygulamasında alın çizgisine uygun saç ünitesi oluşturmak büyük bir öneme sahiptir çünkü alın çizgisi ve saç dipleri natürel olduğundan dolayı hiçbir yöntem tarafından sunulamayan saç sıklığını sağlar. Onnahair saç problemlerine karşı ideal yöntemler sunar.

Saç Protezi Üç Aşamada Uygulanır

Kişinin istediği renk, şekil ve uzunlukta üretimi tamamlanan saç protezi güvenilir uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Saç protezi üç aşamada uygulanır;

  • İlk aşama ölçülendirme aşamasıdır ve kesinlikle hata payı yoktur.
  • Ölçülendirme aşamasında yüz ve kafa yapısı dikkate alınarak simetrik kalıp oluşturulur.
  • Ölçülendirme de alın çizgisine çok daha fazla dikkat edilir.
  • İkinci aşama olan yerleştirme aşaması başarılı sonuca ulaşabilmek için dikkat gerekir.
  • aşama olan tasarım aşamasında protez kafaya sabitlenir ve yüz yapısına göre şekillendirilir.

Alın Çizgisi Saç Sıklığını Sağlar

Bir operasyon geçirmeden yeni bir doğal saçlara kavuşmak için ihtiyaç duyulan protez saç uygulamasıdır. Sadece saç olmayan bölgede uygulanırken tüm kafayı kapsayacak ölçülerde uygulamalarda gerçekleştirilir.

12 yaşından büyük ciddi bir cilt hastalığı olmayan her yaşta ve her cinste insanın sağlıklı ve güvenle kullanabileceği protez saç özellikle kellik ve saç kaybı yaşayanlar için idealidir. Doğal insan saçından kişinin kendisine uygun şekilde üretilen protez kolay ve rahat kullanım imkanı sağlar.

Sosyal Hayata Kaldığı Yerden Devam

Su ve hava geçirgenliğine sahip olan altyapısının cilde zarar vermemesi adına su bazlı solüsyon kullanılmalıdır. Saç protezi uygulaması doğal bir saç görünümü sağlayarak problem yaşayanlar da sıkıntıları ortadan kaldırır.

İnsanlar özgüvenini güçlendirirken aynı zamanda sosyal hayatına kaldığı yerden devam eder. Protez saç ile seyrek saç sorunu ortadan kalktığı gibi kişiler kendi doğal saçı gibi rahat hareket eder.

Saçlar insanların kişisel aksesuarlarıdır. Şimdi sizde doğal görüntünüzle birlikte en estetik halinize ulaşmak istiyorsanız OnnaHair sizlere en iyi çözümü sunmaktadır.