Liposuction İle Vücut Şekillendirme – Retouch Body

Kişisel Bakım
Liposuction fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölge sayısına ve alınacak yağ dokusuna bağlı olarak belirlenir. Vücut şekillendirmede tercih edilen liposuction fazla yağ hücrelerinin vücuttan atılmasına...
EMOJİLE

Liposuction fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölge sayısına ve alınacak yağ dokusuna bağlı olarak belirlenir. Vücut şekillendirmede tercih edilen liposuction fazla yağ hücrelerinin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Liposuction zayıflama yöntemleri arasında yer almaz. Sadece bölgesel zayıflama konusunda vücudun farklı noktalarında oluşum gösteren inatçı yağları farklı teknikler kullanılarak vücuttan atılmasını sağlar.

Yapılan cerrahi müdahaleler ile vücut şekilli ve kıvrım hatlara sahip olur. Bay ve bayanların tercih ettiği bu operasyon giderek yaygınlık kazanıyor. Dolayısıyla liposuction fiyatları sürekli merak ediliyor. Bu doğrultuda detaylı bilgiye ulaşmak için uzman kişilerden yardım almak gerekir.

Liposuction Nedir?

Uygulanan diyet ve egzersiz programları bölgesel zayıflama konusunda başarılı bir sonuç ortaya çıkarmayınca liposuction tekniği tercih edilir. Liposuction bölgesel yağlanma sorunlarını ortadan kaldırarak vücudun şekilli bir hale getirilmesi işlemidir.

Karın, bacak, kalça ve basen gibi noktalarda oluşum gösteren inatçı yağlar liposuction yöntemi ile vücuttan atılır. Yağ hücreleri önce sıvı hale getirilir ardından vakumlama sistemi ile emilerek vücuttan alınır.

Liposuction Ameliyatı    

Uzman doktorlar gözetiminde uygulanan liposuction ameliyatı deriye atılan kesiler aracılığı ile yapılır. Özel kanül adı verilen ince borular kesin içerisinden deri altına sokularak burada vakumlama sistemi ile fazla yağ dokusu emilir.

İşlemin temel amacı bölgesel yağlanma sorununa son vermek ve vücudu daha şekilli estetik hale getirmektir. Liposuction fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölgenin yapısına ve kombine edilecek diğer tedavi yöntemleri doğrultusunda belirlenir.

Liposuction ameliyatı sonrası kesiler özel dikişler yardımı ile dikilir ve daha sonra kendiliğinden kaybolurlar. Atılan kesiler küçük olduğu için dikişlerde 1 santim boyutunda olur.

Liposuction Fiyatları

Genetik faktörler ve kötü yaşam tarzı kişilerde kilo problemine neden olur. Özellikle eritilemeyen bölgesel yağlanmalar liposuction tekniği ile daha şekilli ve belirgin hale gelir. Liposuction fiyatları belirlenirken bazı kıstaslar göz önünde bulundurulur. Bu doğrultuda tercih edilen klinik, doktor seçimi, işlemin gerçekleşeceği bölge sayısı ve kullanılacak yöntem belirleyici olur.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Bayanlar tarafından tercih edilen estetik operasyonlardan biri de karın germe ameliyatıdır. Hamilelik döneminden sonra gevşeyen karın kasları ve sarkan karın derisi karın germe ameliyatı ile düzeltilir. Karnın alt bölgesinden atılan kesi yardımı ile karın içerisine doğru ilerlenir. Atılan bu kesi sezeryan izi şeklinde bir görünüme sahiptir.

Radyolojik görüntüler yardımı ile karın içerisinde bulunan kas ve dokulara zarar vermeden fazla olan deri çıkarılır. Estetik dikiş kullanıldığı için ameliyat sonrası dikiş izleri kendiliğinden kaybolur. Karın germe ameliyatı ile birlikte liposuction gibi tekniklerde kombine edilerek daha başarılı sonuçlar elde edilebilir. Dolayısı ile karın germe fiyatları kişiye göre planlanır ve uygun görülen tedavi yöntemleri sonrası belirlenir.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Genetik yatkınlık ve yapılan doğum sayısı sonrası birçok bayanın karın bölgesinde sarkma ve gevşeme meydana gelir. Bu durum estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olabileceği gibi giyilen giysilerinde nahoş gözükmesine neden olur.

Bu tür olumsuzluklar karşısında birçok kişi karın germe ameliyatını tercih eder. Aynı zamanda karın germe ameliyatı kilolu erkekler tarafından da tercih edilen bir cerrahi müdahaledir. Karın germe fiyatları kişiden alınacak yağ dokusu ve fazla deriye bağlı olarak belirlenir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın bölgesi deformasyona uğrayan en önemli alanlardan biridir. Yaşlanma ile beraber karın bölgesi elastiki yapısını kaybeder ve sarkmaya başlar. Bu doğrultuda geliştirilen karın germe ameliyatı ile durum etkili bir şekilde tedavi edilir. Karın germe fiyatları yapılan ön görüşme ve alınan radyolojik görüntüler doğrultusunda belirlenir.