Çocuklar için sağlıklı yiyecekler!

Çocuk Sağlığı
İşte çocuklarınızın bayılacağı, sağlıklı bir atıştırma! Soğutmaya gerek olmayan bu besinlerin yapması da 2 dakikanızı almayacak.   Humus Ekmeğin içine koyun, krakerin yanında, sebzenin yanında ye...
EMOJİLE

İşte çocuklarınızın bayılacağı, sağlıklı bir atıştırma! Soğutmaya gerek olmayan bu besinlerin yapması da 2 dakikanızı almayacak.  

Humus

Ekmeğin içine koyun, krakerin yanında, sebzenin yanında yedirin…Humus zor zamanlarınız için sağlıklı ve kolay bir seçim olacak. Hava geçirmez bir kap ve bir kaşık ile evden çıkmaya hazırlanın.  

Muz & Elma & Portakal

 Muz, çocuklar için en hünerli besinlerden biri. Soymak için bıçağa ihtiyacınız yok, her türlü durumda çocuğunuza güvenle yedirebilirsiniz. Hem de faydası saymakla bitmez. Çantanıza atın ve evden çıkın. (Bu elma ve portakal için de geçerli, yanınızda onları soymak için bir bıçak varsa onları da çantanıza atın!)  

Organik Barlar

 Tümü %100 doğal olan, hurma, hurma suyu, süt proteini, peynir altı suyu proteini, kakao kitlesi, kakao, kuruyemiş içeren ve süpermarketlerde satılan barları çocuğunuza güvenle yedirebilirsiniz.

Yoğurt

Eğer koyacak sıkı bir kabınız varsa, inanın en kolay hazırlanan ve en sağlıklı yiyecek bu.

Tuzsuz Dil peyniri

Çoğu çocuk penyire bayılır. Çantanızdaki galetayle beraber yedirin, bu sağlıklı peynire bayılacaktır!  

Elma püresi 

Elmanın faydalarını saymamıza gerek yok. Elma püresi ise çocuğunuz için hem kolay yenebilir, hem de seveceği bir besin olacak. Soğuk şekilde muhafaza etmenize de gerek yok. O zaman atın çantaya!

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme