Cinsel Gücü Artıran Besinler Yerine Bilimsel Sertleşme Sorunu Tedavisi Mutluluk Çubuğu Kalıcı Çözüm

Sağlık
Sertleşme sorunu erkekler arasında sık görülen bir cinsel işlev bozukluğudur ve doğal karışımlarla çözüm sağlanamaz. En etkili tedavi yöntemi ise mutluluk çubuğu teknolojisi ile uygulanan tedavidir. S...
EMOJİLE

Sertleşme sorunu erkekler arasında sık görülen bir cinsel işlev bozukluğudur ve doğal karışımlarla çözüm sağlanamaz. En etkili tedavi yöntemi ise mutluluk çubuğu teknolojisi ile uygulanan tedavidir. Sertleşme sorununun nedenleri fiziksel ve psikolojik sebepler olmak üzere iki başlık altında sınıflandırılırken, tedavi yöntemleri arasında ilaç tedavisi, enjeksiyon tedavisi, vakum cihazı ve protez tedavisi yer alır. Protez tedavisi kesin bir çözüm sunarken, ameliyattan sonra çocuk sahibi olma yeteneğini etkilemez.

Sertleşme sorunu, erkekler arasında sıklıkla görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Bu rahatsızlık halk dilinde ise iktidarsızlık olarak bilinmektedir. Tahminen Dünya genelinde 100 milyon erkeğin, sertleşme sorunu yaşadığı tahmin edilmektedir. Özellikle 40 yaş üzerindeki erkeklerde, bu sorunun görülme olasılığı % 50 civarlarındadır.

Sertleşme sorunu yaşayan kişiler, genellikle evde cinsel gücü artıran besinler veya karışımlar kullanarak, bu sorundan kurtulmaya çalışmaktadır. Fakat bu yöntemin sertleşme sorununa etkisi, yok denecek kadar azdır. Doğal karışımlar veya takviye besinler ile bazen kısmi sertleşme yaşansa da, bu sertleşme çok kısa süreli olmaktadır.

Sertleşme sorunu için en etkili tedavi yöntemi ise mutluluk çubuğu teknolojisi ile uygulanan tedavi yöntemidir. Sertleşme sorunu, herhangi bir cinsel aktivite esnasında, penisin yeterli dikleşmeyi ve sertleşmeyi sağlayamaması durumu olarak adlandırılmaktadır. Sertleşme bazı kişilerde kısmi olarak görülebilse de, bu sertleşme cinsel birlikteliği devam ettirebilmek için yeterli olamamaktadır. Bazı kişilerde ise sertleşme hiç görülmemektedir.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Sertleşme sorununun nedenleri iki başlık altında ayrılmaktadır. Bunlar fiziksel nedenler ve psikolojik nedenlerdir. Fiziksel nedenlerden bazıları, aşırı kilo, diyabet hastalığı, prostat, hormonlar, geçirilen veya mevcut durumda ki hastalıklar, kronik rahatsızlıklar, sigara ve alkol kullanımı, madde bağımlılığı, tansiyon sorunları gibi çeşitli birçok neden bulunmaktadır.

Psikolojik sebepler arasında ise, aşırı stres ve üzüntü, kaygı, sinir, korku, utanma, daha önce yaşanan cinsel istismar sorunları, ailevi ya da iş odaklı sebepler ve partner ile yaşanan sorunlar olarak sıralanabilmektedir. Bazı kişilerde hem fiziksel hem de psikolojik problemlerden kaynaklı sertleşme sorunları gözlemlenmektedir.

Tedavisi Var mı?

Sertleşme sorunu için farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Fakat öncelikle sertleşme sorununun hangi sebepten kaynaklı olduğu belirlenerek, sertleşme sorunu tanısı koyulmalıdır. Sertleşme sorunu tanısının koyula bilinmesi için, sertleşme sorunu belirtilerinin en az 3 ay boyunca devam etmesi gerekmektedir.

Sertleşme sorunu tanısı koyulduktan sonra, sertleşme sorunu psikolojik nedenlerden kaynaklı ise, uzman kişiler tarafından psikolojik destek ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Fiziksel sebeplerden dolayı sertleşme sorunu yaşıyorsanız, ilaç tedavisi, enjeksiyon tedavisi, vakum cihazı ve protez tedavisi gibi tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemleri arasında kesin bir çözüm sağlayan ise protez tedavisidir.

Ameliyattan Sonra Çocuk Sahibi Olunur mu?

Bu operasyon, 1 saatlik bir süre içerisinde, ufak bir cerrahi kesik ile yapılabilmektedir. Ameliyattan sonraki ilk 2 – 4 hafta aralığında bazı morarmalar, şişlikler ve ağrılar görülebilmektedir. Yaklaşık 30 – 40 gün içerisinde de cinsel birliktelik yaşanabilmektedir. Ameliyat, idrar yapma, orgazm olma veya üreme gibi işlevlerini kesinlikle etkilememektedir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.