Yaşayan En Büyük Hafızlardan Kur’an Ziyafeti

Ramazan Etkinlikleri
86 yaşındaki ünlü hafız Fevzi Mısır Feshane’de, 81 yaşındaki mevlidhan Aziz Bahriyeli Beyazıt’ta   İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan İstanbul etkinlikleri çerçevesinde düzenleye...
EMOJİLE

86 yaşındaki ünlü hafız Fevzi Mısır Feshane’de,

81 yaşındaki mevlidhan Aziz Bahriyeli Beyazıt’ta
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan İstanbul etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği "Kadir Gecesi Özel" programında, Türkiye’nin yaşayan en büyük hafızlarını Kur’an-ı Kerim ziyafeti vermek için bir araya getiriyor.
 
Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanlarının katılımıyla düzenlenecek olan program, 26 Ağustos Cuma akşamı saat 22.25’te Ramazan boyunca etkinliklere ev sahipliği yapan Beyazıt ve Feshane’de gerçekleştirilecek.
 
Yaşayan iki değerli üstâddan 86 yaşındaki ünlü hafız Fevzi Mısır Feshane’de, 81 yaşındaki ünlü mevlidhan Aziz Bahriyeli ise Beyazıt’ta dinleyenlerine unutamayacakları bir akşam yaşatacaklar. Etkinlik, iki değerli üstadı canlı dinlemek isteyenler için önemli bir fırsat olacak.
 
Programda ayrıca Dolmabahçe Camii imam-hatibi tasavvuf müziği ustası Halil Neciboğlu, Eyüp Sultan Camii imam-hatibi Erhan Mete, Süleymaniye Camii imam-hatibi Ekrem Nalbant, Fatih Camii imam-hatibi Osman Şahin, Beyazıt Camii imam-hatibi Suat Göztok, Fatih Camii emekli müezzini Bekir Büyükbaş, Kozyatağı Mehmet Çavuş imam-hatibi ünlü hanende Yunus Balcıoğlu, tasavvuf müziği albümleri ve Kur’an tilavetleriyle tanınan Aziz Hardal da yer alıyor.  
 
İletişim:

Sümeyra Gümrah / İBB Kültür A.Ş. Basın Danışmanlığı / 02124670776 / 05057929448 / sgumrah@kultursanat.org

Hüseyin Sorgun / İBB Kültür A.Ş. Basın Danışmanı / 02124670771 / 05323040802 / hsorgun@kultursanat.org

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme