Feshane’de bugün

Ramazan Etkinlikleri
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Ramazan etkinlikleri kapsamında bu yıl da Feshane Bahçesinde ve Beyazıt Meydanı’nda her gün için ayrı bir program yapılıy...
EMOJİLE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Ramazan etkinlikleri kapsamında bu yıl da Feshane Bahçesinde ve Beyazıt Meydanı’nda her gün için ayrı bir program yapılıyor.

Feshane Bahçesinde bugün

İftar Öncesi Program
Tasavvuf Müziği Dinletisi
Saat: 19:30

iftar Sonrası Program
Türk Halk Müziği Dinletisi
Saat: 21:05

Teravih Sonrası Program
Alp Arslan Konseri
Saat: 23.15

Geleneksel gösteri sanatları şiir dinletileri ve konserler

20 Temmuz-18 Ağustos tarihleri arasında Feshane Bahçesi ve Beyazıt Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan “Ramazan İstanbul Etkinlikleri”, müzik, eğlence, şiir ve konserlerle İstanbul halkıyla buluşuyor.

Feshane Bahçesi ve Beyazıt Meydanı, 30 gün boyunca iftar öncesi, iftar sonrası ve teravih sonrası Türk Tasavvuf Müziği’nden Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği dinletilerine, sema gösterilerinden mehteran konserlerine, geleneksel gösteri sanatlarından çocuk eğlencelerine kadar çok sayıda etkinlikle İstanbul halkı buluşacak..

Ahmet Özhan, Orhan Hakalmaz, Zekai Tunca ve Özdemir Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu sanatçıların konserlerinin yanı sıra şiir dinletileri de Feshane Bahçesi ve Beyazıt Meydanı’nda yapılacak.

On5yirmi5

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme