Vahide Gördüm doktor oluyor

Kıssalar
Vahide Gördüm, yeni sezonda Amerika’nın sevilen hastane dizisi Private Practice’in yerli versiyonunda bir doktoru canlandıracak. Bir İstanbul Masalı’nda hizmetçiyi, Annem’de çi...
EMOJİLE

Vahide Gördüm, yeni sezonda Amerika’nın sevilen hastane dizisi Private Practice’in yerli versiyonunda bir doktoru canlandıracak.

Bir İstanbul Masalı’nda hizmetçiyi, Annem’de çileli bir anneyi, Adını Feriha Koydum’da ise bir kapıcı karısını oynayan Vahide Gördüm, yeni dizisinde doktor oluyor! Bir süredir meme kanseri tedavisi gören ve geçtiğimiz günlerde artık iyileştiğini açıklayan Gördüm, setlere dönmek için kolları sıvadı. Ünlü oyuncu, Private Practice adlı hastane dizisinin yerli versiyonun da bir doktoru canlandıracak.

Desperate House wieves’ tan uyarladığı Umutsuz Ev Kadınları’y la büyük başarı yakalayan Med Yapım’ ın patronu Fatih Aksoy’ un yapımcılığını üstlendiği dizide Vahide Gördüm’e Yetkin Dikinciler eşlik edecek. Dikinciler Gördüm’ ün canlandırdığı doktorun âşık olduğu doktoru canlandıracak. Barış Kılıç, Nazan Kesal ve Yıldız Kültür’ün de rol alacağı dizi yeni sezon başında Fox TV’ de ekrana gelecek.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme