OYNAMASI KEYİF VEREN PLAYSTATİON 4 OYUNLARI 2020

Oyun
Yaz ayları yaklaşırken uykusuz geçecek gecelerin hesabını şimdiden planlamaya başladık. Yeni çıkacak oyunları takip ederken bir yandanda bitirdiğimiz oyunların listesine de bakmamız lazım. Bir yandan ...
EMOJİLE

Yaz ayları yaklaşırken uykusuz geçecek gecelerin hesabını şimdiden planlamaya başladık. Yeni çıkacak oyunları takip ederken bir yandanda bitirdiğimiz oyunların listesine de bakmamız lazım. Bir yandan ise en iyi Playstation oyunlarına da göz atmayı unutmayalım.

Birçok Playstation 4 oyunları arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız OyunBüfem olarak sizlere tam bu konuda yardım edecek bir liste hazırladık. Birbirinden güzel ve en iyi PS4 oyunları şu şekilde:

 

God of War

Çıkış Tarihi: 20 Nisan 2018

Eski hayatından kalan intikam duygusuna artık sahip olmayan Kratos, Karısı Faye öldükten sonra başlayan hikayemiz Kratos’un oğluyla birlikte İskandinav mitolojisindeki karakterlerle çatışmasını anlatıyor.

 

Red Dead Redemption 2

Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2018

Oyunun hikayesi Van Der Linde çetesinin başarısız bir soygun girişimiyle başlıyor. Bu soygun girişiminden sonra kaçmaya başlayan çetemizin peşine kelle avcıları ve kanun adamları takılıyor. Vahşi yaşam içerisinde ölümcül hayvanlara da dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

 

Last of Us

Çıkış Tarihi: 14 Haziran 2013

Kıyamet sonrası dünyayı anlatan oyunumuzda yayılan bir mantar virüsü sonrası dünya nüfusu büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır ve Ana karakterimiz Joel’in kızı kollarında can verir. 20 yıl geçtikten sonra Cehennem gibi bir dünyada Joel ve Ellie’nin hikayesini anlatan bu oyun listemizde yer buluyor.

 

Marvel’s Spiderman

Çıkış Tarihi: 7 Eylül 2018

Birden çok filme de konu olan Spiderman’in Playstation platformuna özel olarak çıkarılan oyunu adından sıkça söz ettirdi. Birbirinden özel kostümlerin bulunması ve her kostümün ayrı bir gücü olması dikkat çekiyor. Oyunda örümcek adamın sadece eğlenceyle ilgilenmediği farklı hikayesiyle karşınıza çıkıyor.

 

Death Stranding

Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2019

Başrolünde Norman Reedus, Troy Baker ve Mads Mikkelsen gibi yıldızların bulunması oyunu keyifli hale getiriyor. Kıyamet sonrası veyahutta yakın gelecek zaman diye tabir edebileceğimiz bir dönemde geçen oyun, dünyanın sonunu getiren birtakım olaylardan sonra hayatta kalan insanların yaşam savaşını anlatıyor.

 

Call off Duty: Modern Warfare

Çıkış Tarihi: 24 Ekim 2019

Rus kuvvetleri tarafından Urzikistan adı bir yerin işgali konu alan Call of Duty Modern Warfare, bölgede oluşan terörist bir yapılanma olan Al-Qatalaya karşı Rus ordusu ve yerli direnişçilerin hikayesi anlatılıyor. Direnişçilerin lideri olan kadın karakterimiz Farah Karim’i de fragmanlarda fazlasıyla gördük zaten. Bu kurguyla beraber yıllardır bekleneni veremeyen Call of Duty serisinin patlama yapması bekleniyor.

 

Detroit: Become Human

Çıkış Tarihi: 25 Mayıs 2018

Dünya üzerinde her şeyin geliştiğini düşleyin. Teknoloji, tıp, yapay zeka ve daha binlerce şeyin geliştiği bir dünyada 2038 yılındayız. Kamski adında bir girişimcinin dünyada çığır açacak bir buluşa imza atmasıyla insan hayatı epey değişir. Bazı meslekler yok olmaya yüz tutarken küresel problemler baş göstermeye başlar. Oyunun en çok başarı toplayan yönü hiç var olmamış bir dünyayı gerçekmiş gibi oyunculara lanse etmesi