Metal Müzik Severlere Müjde!

Yerli Müzik
Müzik festivali Sonisphere bu sene Türkiye‘yi de durakları arasına kattı. Festival İngiltere, Polonya, İsveç, Finlandiya, İsviçre, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve İspanya‘ya da uğrayac...
EMOJİLE

Müzik festivali Sonisphere bu sene Türkiye‘yi de durakları arasına kattı. Festival İngiltere, Polonya, İsveç, Finlandiya, İsviçre, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve İspanya‘ya da uğrayacak. Heavy metal ve hard rock’ın en önemli isimlerini ağırlayacak ‘gezici müzik festivali’ 25 – 27 Haziran’da Türkiye’de olacak.

Türkiye’de sahne alacak gruplar, önceden programı belli olmuş ülkelerin listelerinden seçilecek. Türkiye’ye gelecek grupların bu hafta netlik kazanması bekleniyor, ancak İngiltere için kesinleşen isimler bile Türkiye’deki heavy metal tutkunlarını şimdiden plan yapmaya sevk edecek nitelikte: Iron Maiden, Rammstein, Mötley Crüe, Alice Cooper, Slayer, The Cult, Iggy&The Stooges ve Anthrax!

Bu arada Metallica internet sitesinde 16 Haziran‘dan itibaren festivale katılacağını duyurdu. Yani grup Türkiye‘de tekrar konser verebilir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme