Klâsik Türk Filmi “Şoför Nebahat” Klip Oldu

Yerli Müzik
Moda ve sanat dünyasının başarılı ismi Selçuk Sezer, müzik çalışmalarına yeni bir albüm daha ekledi. Türk sanat müziğinin başarılı ismi, “Şoför Nebahat” adlı albümüyle önemli bir çıkış yap...
EMOJİLE

Moda ve sanat dünyasının başarılı ismi Selçuk Sezer, müzik çalışmalarına yeni bir albüm daha ekledi. Türk sanat müziğinin başarılı ismi, “Şoför Nebahat” adlı albümüyle önemli bir çıkış yapmayı hedefliyor.

Klasik Türk filmleri arasına girmiş “Şoför Nebahat” isimli yapımın, sözü – müziği Sami Hazinses imzası taşıyan şarkısı Şoför Nebahat Abla’yı albümünde seslendirdi. Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış, Şoför Nebahat’i canlandıran ilk kadın star Sezer Sezin’in de onayıyla albümünde bu şarkıya yer verdi.

“Şoför Nebahat Abla” isimli esere, filmin yapımcı firması Duru Film’den izin alınarak birde klip oluşturuldu. Filmin gerçek görüntülerinin yanında Selçuk Sezer’le yapılan ek çekimlerle oluşturulan klip, Türk sinema tarihinin bu özel filmini tekrar gündeme getirecek.

Sezer, “Şoför Nebahat Abla” isimli eseri, albümünde okumanın kendine gurur kaynağı olduğunu söylerken, bu şarkının ve klibinin omuzlarına önemli bir sorumluluk yüklediğini söyledi. Türk sinemasındaki değerlerin günümüze taşınmasında bu çalışmanın önemli bir rol oynayacağını sözlerine ekledi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme