Grup Yorum Konserine Büyük İlgi

Yerli Müzik
Yoksul halkın, itilmişlerin, yok sayılanların, baskı altında yaşayanların sesi soluğu olan Grup Yorum 25. yaşını özel bir geceyle kutladı. Bu özel gecede, Grup Yorum’un yaklaşık 40 bin hayranı, ...
EMOJİLE

Yoksul halkın, itilmişlerin, yok sayılanların, baskı altında yaşayanların sesi soluğu olan Grup Yorum 25. yaşını özel bir geceyle kutladı.

Bu özel gecede, Grup Yorum’un yaklaşık 40 bin hayranı, İnönü Stadyumu’na akın etti. Grup Yorum, eski ve yeni albümlerinden seslendirdikleri şarkılarla, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Grup Yorumu sahnede, Ruhi Su Dostlar Korusu, Yasemin Göksu, Ali Primera, Suavi, Tuncer Kurtiz, Nejat Yavaşoğulları, Zeynel Aba, Ali Ekber Eren, Sevcan Orhan, İbrahim Karaca, Erdal Bayrakoğlu gibi ünlü sanatçı ve grup da yalnız bırakmayarak şarkı söyledi.

Saat 21.00’de Kolektivizmi anlatan dans gösterisi ile başlayan kutlama programı, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Konseri dinlemeye gelen binlerce kişi, hep bir ağızdan, "Amerika defol, yaşasın halkların kardeşliği" şeklinde sloganlar attı.

Grup Yorum’un seslendirdiği Çav Bella ve Amerika Defol isimli şarkılara, stadyumu dolduran binlerce kişi de eşlik ederek, Beşiktaş İnönü Stadyumu’nu inletti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme