En Kötü Albümlerin First Lady’si Oldu

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi eski süpermodel Carla Bruni’nin çıkardığı tek şarkılık albümde yer alan David Bowie klasiği Absolute Beginners’ın cover versiyonu müzik tarihinin en kötü yorumu olarak değerlendirildi
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi eski süpermodel Carla Bruni’nin çıkardığı tek şarkılık albümde yer alan David Bowie klasiği Absolute Beginners’ın cover versiyonu en önemli Fransız müzik dergisi Les Inrockuptibles tarafından müzik tarihinin en kötü yorumu olarak değerlendirildi.

Fransa’nın Rolling Stone dergisi olarak tanımlanan Les Inrockuptibles’in rock müzik eleştirmeni Jean Daniel Beauvallet, “Bruni’nin söylediği Absolute Beginners gelmiş geçmiş en kötü cover. Biri Carla’nın rock söylemesini yasaklasın. Cherie Blair ya da Samantha Cameron’ın şarkı söylediğini hayal edebiliyor musunuz? Şarkılarının söz ve müziği tek kelimeyle berbat” dedi.

Sarkozy ile olan evliliği sonrası müzik kariyeri geri planda kalan Carla Bruni’nin David Bowie tribute albümü için kaydettiği bu şarkının albümde kullanılıp kullanılmayacağı henüz belli değil.

Star