Bu Yarışma Gençlere Özel

Yerli Müzik
Müzikle ilgilenen, kendini müzikle ifade eden ve daha önce aradığı fırsatı şu ana kadar bulamayan gruplar, en iyi şarkılarını www.yarisfest.com adresine yükleyerek yarışmaya katılma hakkı elde edecek....
EMOJİLE

Müzikle ilgilenen, kendini müzikle ifade eden ve daha önce aradığı fırsatı şu ana kadar bulamayan gruplar, en iyi şarkılarını www.yarisfest.com adresine yükleyerek yarışmaya katılma hakkı elde edecek.

Şarkı yüklemek için son günün 20 Kasım 2009 olarak belirlendiği bol ödüllü bu yarışmada hem dereceye girenler hem de oy verenler kazanmanın keyfine varacak.

Bu yıl da adayları heyecanlı bir maratonun beklediği Yarisfest Müzik Yarışması’nda, gruplar www.yarisfest.com adresi üzerinden kendi oluşturdukları profilleriyle Yarisfest web sitesi üyelerinin dikkatini çekmeye ve oylarını toplamaya çalışacak.

Onbinlerce kişiye ulaşma şansı elde eden adaylar arasından ilk 20’ye kalanlar sürpriz isimlerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

21 Aralık’ta hayaller gerçek olacak

21 Aralık’ta kazananın açıklanacağı yarışmada birinci olan grup 2 bin CD’lik bir single çıkartma şansı elde edecek. Grup üyeleri ayrıca i-pod Touch kazanacak.

İkinci olan grup üyeleri de i-pod Nano kazanırken, üçüncü olan grup üyeleri ise i-pod Shuffle ile ödüllendirilecek.

Oy ver, Toyota Yaris kazanma fırsatı yakala

Beğendiği gruplara oy veren www.yarisfest.com üyeleri arasından yapılacak çekilişte de bir kişi 2010 model 1.0lt. Toyota Yaris kazanma fırsatı elde ederken, 10 kişi de Teknosa’dan 250 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme