Badem’den 3 Boyutlu Albüm

Yerli Müzik
İlk albüm parçaları ‘Sen Ağlama’yla çıkış yapan, ikinci albümleri ‘S’onsuz’la da yükselişe geçen Badem; ‘3b’ isimli albümleriyle başarısını bir üst seviyeye t...
EMOJİLE

İlk albüm parçaları ‘Sen Ağlama’yla çıkış yapan, ikinci albümleri ‘S’onsuz’la da yükselişe geçen Badem; ‘3b’ isimli albümleriyle başarısını bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor. Badem’in 3. albümü ‘3b’, Taşoda Müzik ve Ellipsis ortaklığıyla raflardaki yerini aldı. Albüm öncesi yayınlanan ve üç boyutlu versiyonu da bulunan ‘Senin Hala Bu Kalp’ videosundan sonra, ‘Yorgunum’ videosu ekranlarda olacak.

 

Grubun 3. albümü olması sebebiyle geliştirilen 3 boyut konsepti kapsamında; albümün videoları ve fotoğrafları 3 boyut teknolojisiyle hazırlandı. Albümdeki 3 boyut teknoloji çözümünün tamamı Taşoda Film Yapım ve Mantis Film bünyesindeki Türk ekip tarafından gerçekleştirildi. Albümün halen 5 + 1 surround teknolojisiyle miksajı yapılmış ‘sınırlı üretim’ versiyonunun da hazırlıkları yapılıyor.

 

1996 yılında Boğaziçi Üniversiteli üç öğrenç Barış, Devrim ve Mustafa tarafından vokal topluluğu olarak kurulan grup, ikinci albümünde sırasıyla ‘Kalpsiz’, ‘Sensiz Kalacak Bu Şehir’, ‘Geceyedir Küsmelerim’ ve son olarak ‘Bir An İçin’ videolarıyla başarı kazanmıştı. Barış ve Mustafa’yı halen barındıran grubun, değişikliklere rağmen, üyelerinin adlarının baş harfleri gizemli bir şekilde Badem kelimesini oluşturmaya devam ediyor.

 

Star

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme