Assolistlerin Vedası

Yerli Müzik
Türk sanat müziğinin üç önemli ismi, üç büyük assolisti, kış aylarında çok ses getiren konserlerinin vedasını dünya starlarının sahnesinde yapacaklar. Türk sanat müziğinin üç önemli isminin kış ayları...
EMOJİLE

Türk sanat müziğinin üç önemli ismi, üç büyük assolisti, kış aylarında çok ses getiren konserlerinin vedasını dünya starlarının sahnesinde yapacaklar.

Türk sanat müziğinin üç önemli isminin kış aylarında verdikleri konserler, geçmişten bugüne Türk Sanat Müziği parçalarından oluşan bir repertuar ve sürprizler son bulacak.
  
Üç büyük assolist,  Emel Sayın, Muazzez Abacı Ve Seçil Heper, hem kostümleri hem repertuarları ile Boğaz’da unutulmaz bir gece planlıyorlar. Bir yandan bu özel geceye özel kostümler hazırlanıyor, bir yandan da provalar, repertuar çalışmaları sürüyor.

20 Haziran Cumartesi akşamı, ilk kez seslendirilecek şarkılardan, birbirinden eğlenceli anılara, bir zamanların neşeli günleri bir geceliğine Boğaz kıyısına inecek ve proje seyirciye veda edecek. Üç isim de geçmiş yılların anılarını yad ettikleri bu projeye, dev bir sahnede veda ederek yeni projelerine yoğunlaşacaklar.