Manga’nın Solisti Korkuttu

Yabancı Müzik
Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek Manga’nın solisti Ferman Akgül’ün, çarpıntı şikayetiyle başvurduğu hastanede yoğun bakımda gözetim altında tutulduğu bil...
EMOJİLE

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek Manga’nın solisti Ferman Akgül’ün, çarpıntı şikayetiyle başvurduğu hastanede yoğun bakımda gözetim altında tutulduğu bildirildi.

Alman Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Bülent Biricik yaptığı açıklamada, çarpıntı şikayetiyle bugün saat 01.00 sıralarında acil servise başvuran Akgül’ün, gerekli müdahalenin ardından yoğun bakıma alınarak tedavisinin yapıldığını anlattı.

Biricik, Akgül’ün “aritmi” denilen ritm bozukluğunun ilaç tedavisiyle giderildiğini ve yoğun bakımda gözetim altında tutulduğunu söyledi.

Akgül’ün tetkiklerinin sürdüğünü dile getiren Biricik, “Akgül, 1-2 gün yoğun bakımda gözetim altında tutulduktan sonra servise çıkarılacak” dedi.

EUROVİSİON’I ETKİLEYECEK Mİ?

Doktorlar Manga‘nın solistinin yarışmaya katılmasında herhangi bir sakınca görmüyor. 1-2 gün hastanede tutulmasının da asıl nedeninin bu olduğu öğrenildi. Akgün’ün, Eurovision’da sıkıntı yaşamaması için sağlık durumunun daha yakından takip edildiği açıklandı. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme