Eurovision Teklifi Geldi mi?

Yabancı Müzik
Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil etmeleri için Hepsi kızlarının adı da zaman zaman konuşulan kişiler arasında yer alıyor. tv8’de Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Bunu Kon...
EMOJİLE

Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil etmeleri için Hepsi kızlarının adı da zaman zaman konuşulan kişiler arasında yer alıyor.

tv8’de Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Bunu Konuşalım’ programına konuk olan Yasemin, Cemre ve Eren’den oluşan Hepsi grubu "Bu her sene konuşuluyor ama bizim haberimiz yok öyle bir şeyden" dediler.

GİDENLERİ DESTEKLİYORUZ AMA…

Teklif gelmesi durumunda ne yapacaklarıyla ilgili soruya da Televizyon gazetesinin haberine göre Eren, "Biz giden herkesi destekliyoruz tabi ülkemiz adına ama biz maalesef pek fazla istemiyoruz" diye konuştu.

Yanlış anlaşılmaktan da çekindiklerini ifade eden Eren, Eurovision’un gerçekten, tam anlamıyla, bir şov müzik, yarışmasından öte, biraz siyasi bir yanının olduğunu düşünmelerinden dolayı çekinceli davrandıklarını ifade etti.

ŞARKIYI HATIRLAYAN BİLE YOK!

Cemre de Mor ve Ötesi, Kenan Doğulu gibi Türkiye’nin önde gelen isimlerinin de gittiğine dikkat çekerek "Bakıyorsun o ülke ona veriyor, öbürü ona veriyor. Şarkıyı hatırlayan bile yok bence. Şarkı söyleyip dans etmeye gideceksek onun için gidelim ama başka bir şeyin yarışı için olmaz" şeklinde konuştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme