Büyük Gün Yaklaşıyor!

Yabancı Müzik
Rusya’nın başkenti Moskova’da Mayıs ayında yapılacak 54. Eurovision şarkı yarışmasının yarı final sıralama kuraları çekilirken ülkemizi yarışmada temsil edecek Hadise’nin kura sonucu...
EMOJİLE

Rusya’nın başkenti Moskova’da Mayıs ayında yapılacak 54. Eurovision şarkı yarışmasının yarı final sıralama kuraları çekilirken ülkemizi yarışmada temsil edecek Hadise’nin kura sonucunda 9. sırada sahneye çıkacağı belli oldu.

Moskova’daki Kosmos oteli salonunda düzenlenen kura çekimine Eurovision yarışmasına katılacak 42 ülkenin heyet başkanları katıldı. Daha önce yapılan kurada 12 Mayıs akşamı 1. yarı finalde yarışacağı belirlenen Hadise’nin, geçen seneki Eurovision birincisi Dima Bilan’ın çektiği kura ile 9. sırada sahne alacağı belirlendi.

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONUNDAN TÜRKİYE’YE DESTEK

Geçen seneki Eurovision yarışmasının galibi Dima Bilan yaptığı açıklamada, "Bence bu seneki favori Türkiye. Gerçi diğer yarışmacıların hepsinin şarkı kliplerini izleme fırsatı bulamadım. Ama şu anda Türkiye için en ciddi rakibin İngiltere olabileceğini düşünüyorum. Türkiye’nin yarışacağı şarkıyı gerçekten çok beğendim. Ben zaten Türk şarkılarını çok severim. Ama bu sene yarışma çok zor geçecek gibi. Fransa’yı Patricia Kaas’ın temsil edecek olması bile bunu kanıtlamaya yeter" dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme