Türkiye’nin Türkvizyon adayı belli oldu

Sanatçılar
TrtMüzik’in haberine göre, İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra,  pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla...
EMOJİLE

TrtMüzik’in haberine göre, İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra,  pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor. 

Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Yarı Finali 19 Aralık 2013’te (18:30) ve Finali 21 Aralık 2013 TRT MÜZİK’te (18:30) Eşkişehir’de Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü Beyso Spor Salonu’ndan canlı olarak yayınlanacak.

Yarışmanın organizasyonu  Eskişehir Valiliği, 2013 Eskişehir Türk Dünyası Başkenti Ajansı ve  TMB TV tarafından yapılıyor. 

“İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra, pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor.”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme