TRT, Can Bonomo için ne dedi?

Sanatçılar
Bugün çeşitli internet sitelerine düşen Can Bonomo Eurovision’dan çekliyor haberi büyük yankı uyandırmıştı. Konuyla ilgili jet açıklama TRT’den ve Can Bonomo’nun menejeri ve danışman...
EMOJİLE

Bugün çeşitli internet sitelerine düşen Can Bonomo Eurovision’dan çekliyor haberi büyük yankı uyandırmıştı.

Konuyla ilgili jet açıklama TRT’den ve Can Bonomo’nun menejeri ve danışmanı Ece Celebioğlu’ndan geldi…

İşte o açıklamalar:

VE TRT’DEN AÇIKLAMA GELDİ:

"Can Bonomo ve TRT Eurovizyon için var güçleriyle çalışmaktadırlar"

TRT kurumu, Eurovizyon Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi en iyi biçimde temsil etmek için titiz bir çalışma yürütüp; yüzlerce sanatçıyı ve eserlerini inceleyip ve sanatçının bireysel kimliğini değil de; sanatçı kimliğini esas almaktadır.

Bu yıl 57.’si düzenlenen Eurovizyon Şarkı Yarışması’nda, Türkiye’yi en iyi biçimde temsil etmek için sanatçımız Can Bonomo’yu seçme kararı aldık.

Türkiye kamuoyunun büyük desteğini alan ve hemen her kesim tarafından beğenilen Can Bonomo ve Eurovizyon şarkımız, 26 Mayıs’ta Azerbaycan’da düzenlenecek yarışmanın en büyük favorilerindendir.

Türkiye kamuoyunu beğendiği Eurovizyon şarkısını, sanatçımız Can Bonomo ve TRT kurumu, yurtdışında da tanıtmaya çalışırken; internet üzerinden yayılan bazı "gerçek dışı bilgiler" kamuoyunu yanıltmaktadır.

Provakatif amaçlı yayılan bilgilerin hiçbiri doğru değildir; TRT kurumu ve sanatçımız Can Bonomo 57. Eurovizyon Şarkı Yarışması’da Türkiye’yi en iyi biçimde temsil etmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar.

Kamuoyuna duyurulur.

Can Bonomo’nun menejeri Ece Çelebioğlu, şu açıklamayı yaptı:

"Haber doğru değil. Benim ağzımdan ya da TRT’den yapılan bir açıklama da yok. Pazardan çarşambaya kadar TRT ekibiyle birlikte Bakü’deydik. TRT Müzik Genel Koordinatörü ve Eurovision Deglerasyon Başkanı İsmail Güngör’le birlikte Eurovision toplantısındaydık. Biz çalışmalarımıza devam ediyoruz."
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme