Tatlıses’e “Mucize” Sürprizi

Sanatçılar
Suikasttan kurtulan İbrahim Tatlıses’in "Ben Allah’ın mucizesiyim" açıklamasından yola çıkan Sinan Akçıl "Mucize" adlı bir şarkı yazıp ünlü türkücüye verdi Mart ayında ...
EMOJİLE

Suikasttan kurtulan İbrahim Tatlıses’in "Ben Allah’ın mucizesiyim" açıklamasından yola çıkan Sinan Akçıl "Mucize" adlı bir şarkı yazıp ünlü türkücüye verdi

Mart ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu başından yaralanan İbrahim Tatlıses’in, sağlık durumu iyiye gidiyor. Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 62 gündür tedavi altında olan İbrahim Tatlıses’in sol omzunu oynatmaya başladığı ve bu durumun felçli olan sol kolunun tekrar eski haline dönebilmesi açısından iyi bir işaret olduğu bildirildi.

Bu haberi alınca çok mutlu olan Tatlıses’in iyileşme sürecinin normal hastalara göre daha hızlı ilerlediği ifade edildi. Tatlıses, yaşadığı bu gelişmelerin yanı sıra Sinan Akçıl’ın jestiyle de çok mutlu oldu.

Hastaneye kaldırıldığı ilk günden beri sanatçıların destek olduğu ve her fırsatta ziyaret ettiği İbrahim Tatlıses’e son olarak Akçıl bir sürpriz yaptı. Tatlıses’e özel bir şarkı yazan Akçıl, geçtiğimiz günlerde şarkıyı kendisine ulaştırdı.

Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda GAP Arena Stadyumu’nda düzenlenen Türkçe Olimpiyatları programına telefonla bağlanarak, "Allah beni Müslüman âlemine bağışladı. Ona şükrediyorum. Ben Allah’ın bir mucizesiyim" demişti.

Tatlıses’in bu açıklamasından çok etkilenen Akçıl, "Ben Allah’ın mucizesiyim" lafından yola çıkarak sanatçı için özel bir şarkı yazdı. Şarkıyı İbrahim Tatlıses’in yaşadığı tüm olayları düşünerek yazdığını belirten Akçıl, "Tatlıses şarkıyı duyunca çok heyecanlandı. Tedavisi biter bitmez bir araya gelerek şarkı üzerine çalışacağız" dedi. İki gün içinde şarkıyı tamamladığını dile getiren Akçıl, İbrahim Tatlıses için yazdığı şarkının isminin "Mucize" olduğunu söyledi.

Star
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme