Skandal Radyo Geceleri Başlıyor

Sanatçılar
Türkiye’de ilk defa radyolardan Showlarını dinlediğimiz kendi alanlarında en iyi olan radyocularla, SKANDAL Kabare Showları başlıyor. NUKA Organizasyon’un gerçekleştireceği proje Nisan ayı...
EMOJİLE

Türkiye’de ilk defa radyolardan Showlarını dinlediğimiz kendi alanlarında en iyi olan radyocularla, SKANDAL Kabare Showları başlıyor.

NUKA Organizasyon’un gerçekleştireceği proje Nisan ayı boyunca her salı devam edecek. Türkiye’de radyocularla ilk kez yapılan bu kabare konseptinde, projeye dahil olan tüm radyocular, ilk kez bambaşka bir kulüp ortamında hayranlarıyla buluşacaklar. Hayranları masalarında içkilerini içerken, sahnede de her zaman radyodan dinledikleri kişilerin Showlarını ilk defa canlı olarak izleyecekler. 

 Kabare Showları; 3 NİSAN SALI günü Kahraman Tazeoğlu’nun ‘Tek Kişilik Şiir Gösterisi’ ile başlıyor,
10 NİSAN SALI Afrikalı Ali ve Gönül Dostu Şener
17 NİSAN SALI Serdar Gökalp ile devam ediyor.

03 NİSAN SALI
KAHRAMAN TAZEOGLU ile TEK KiŞiLiK ŞiiR GÖSTERiSi

Kahraman Tazeoğlu; 1993 yılında  radyoculuğa başladı. 2001 yılından bu yana çeşitli türlerde kitaplar yazdı. Son Kitabı ‘BAMBAŞKA’  ilk basımı olan 100.000 adeti sattı.

Radyocuların Oskarları olarak tabir edilen RAYAD’ın “En İyi Şiir Programı” ödülünü kazandı.
Kral FM de hafta içi her gece  01:00- 03:00  saatleri arasında Türkiye’nin en çok dinlenen programını yapıyor.  ‘MAVİ ADA’ isimli programında, dinleyicilerinin yol hikâyelerini dinliyor, hüznü ve kahkahayı aynı anda yaşıyor, yaşatıyor.

Üniversite panelleri ve imza günlerinde de binlerce hayranıyla buluşuyor.

Türkiye’de ilk defa ‘TEK KİŞİLİK ŞİİR GÖSTERİSİ’ ile SKANDAL KABARE’de hayranlarıyla buluşacak.

Şiirlerini okuyacak ve hikâyelerini anlatacak. Hikâyelerini anlatırken, kimi zaman ağlatacak, kimi zamanda güldürecek ve eğlendirecek.

10 NİSAN SALI
AFRiKALI ALi ve  GÖNÜL DOSTU SENER ile ARABESK STAND-UP

ALİ ŞENTÜRK; 1990 yılında radyoculuğa meraktan başladı ve hiç bırakmadı.    

Kral FM de hafta içi her gün  11:00- 13:00  saatleri arasında çok eğlenceli ve Türkiye’nin bu saatteki en çok dinlenen  programını yapıyor.        

ŞENER ; 1990 yılında radyoculuğa Metropol FM de başladı ve radyoculuk kariyerine farklı radyolarda devam etti. Kral FM de hafta içi her sabah  07:00- 09:00  saatleri arasında ‘Türkiye’yi Uyandıran Adam’ programını yapıyor. Programında insanların güne güler yüzlü, umutlu, sevgi dolu bir şekilde başlamasını sağlıyor.

SKANDAL KABARE’de AFRİKALI ALİ ve GÖNÜL DOSTU ŞENER Türkiye’de ilk defa ‘ARABESK STAND-UP SHOW’ ile hayranlarıyla buluşacak.  İkili, 10 Nisan Salı akşamı Skandal’a gelen tüm hayranlarını coşturacak, eğlendirecek ve tam anlamıyla koparacak. 

17 NİSAN SALI
SERDAR GÖKALP ile KOMEDİ-GECE SHOW’U

Yayın hayatına 2003 yılında başlayan Serdar Gökalp; hafta içi her gün 13.00-15.00 saatleri arasında 98.4 BEST FM frekansında ‘’SERDAR YAYINDA’’ programında dinleyicileri ile buluşuyor. Programında kimi zaman telefon şakaları yapıyor, kimi zaman dinleyicileriyle canlı yayında sohbet ediyor, ettiriyor.
Mizahi kişiliği ve keskin zekâsı ile büyük bir dinleyici ve izleyici kitlesine sahip olan Serdar Gökalp SKANDAL KABARE’de yapacağı ‘GECE SHOW ‘uyla hayranlarıyla buluşacak.  Gündüz radyo programında ve yaptığı diğer gösteri ve panellerinde anlatamadıklarını GECE SHOW’unda anlatacak.

SKANDAL  NEREDE; Erol Dernek Sokak No:11/1 Beyoğlu  0 212 251 22 20

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme